1 Site Hızı Raporu
 • Hız Skorları
 • SEO Uyumluluk Testi
 • Anında Teslimat
 • 7/24 Canlı Destek
29.99
Satın Al
1 Backlink Raporu
 • Ahreds Raporu
 • Semrush Raporu
 • Moz Raporu
 • A-Z'ye Bütün Backlinkler
59.99
Satın Al
1 İç SEO Raporu
 • Hız Skorları
 • H Başlık Analizi
 • Keyword Oranı
 • 7/24 Canlı Destek
99.99
Satın Al
1 Anti SEO Raporu
 • %100 Sıralama Artışı
 • Kaybolan Sırlamayı Kurtarma
 • Disavow Dosyası Oluşturma
 • 7/24 Canlı Destek
199.99
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

SEO'nun kilit faktörleri, iyi bir SEO çalışmasının belirleyicileri olacaktır. Bunlar; sayfa başlığı, meta açıklama, anahtar kelimeler, anahtar kelimeler yoğunluğu ve H1 ve H2 başlıklarınızın durumu.

Anahtar kelime sıralamanızı, trafiğinizi, dönüşümlerinizi, sayfa indekslemenizi, geri bağlantılarınızı ve diğer birçok SEO özelliğinizi kontrol edebilirsiniz. Tüm bu unsurlar için entegre bir görünüm istiyorsanız, bir SEO raporu sizin için çok faydalı olacaktır.

Evet, bir SEO raporunda yazılım sorunlarını belirleyebilir ve profesyonel bir ekiple çalışıyorsanız bu sorunların çözümü için öneriler de alabilirsiniz.

Tüm SEO araçlarının kendi amaçları vardır. Bu yüzden birini diğeriyle karşılaştırmak mümkün değildir. Ancak raporlama için kullandıklarımız kendi alanlarında en iyileridir.

Rapor, profesyonel bir SEO ekibi tarafından analiz edilirse, web sitenizin sonuçlara göre daha üst sıralarda yer alması için önerilerde bulunabilirler.

Evet. Web sitemiz SSL sertifikası ile korunmaktadır. Paylaştığınız tüm bilgiler güvenlidir.

SEO Raporu Nedir?

Bir SEO stratejisi belirlediyseniz, bunu takip etmenin en iyi yolu raporları analiz etmektir. Sonuçları yaratıcı bir şekilde analiz edebiliyorsanız, web sitenizin optimizasyonu için daha iyi bir plan bile oluşturabilirsiniz.

Bu nedenle SEO raporu büyük önem taşır. Elbette SEO stratejinizin kesin sonuçlarını görmek için yüksek kaliteli bir rapor almalısınız. Ancak, tüm SEO denetleyici web siteleri size istediğiniz raporu veremez. Raporlama formatlarında bazı eksik bilgiler olabilir. Yine de web siteleriniz için anlaşılması kolay ancak ayrıntılı raporlar sunuyoruz.

Web siteniz için bir SEO planı başlattığınızda, çalışma periyodik olarak raporlanır. Profesyonel bir SEO ekibi ile çalışıyorsanız, bu raporları sayısal verilere göre analiz etmek onların işidir. Daha sonra ekip sonuçlarla ilgili aksiyon alır ve işin takibini yapar.

Daha önce de belirttiğimiz gibi en iyi ve en gerçekçi sonuçlara ulaşmak için doğru kaynakları kullanmak çok önemlidir. Bu nedenle SEO çalışmalarınızı analiz etmek için en kaliteli kaynaklara sahibiz.

Kullandığımız SEO rapor araçları Ahrefs, Semrush, Moz ve Screaming Frog'dur. Bu dört araç, web sitesi analizi ve SEO sıralama raporları konusunda en doğru olanlardır. Ayrıca kullanımı kolay rapor şablonları sunarlar.

Neden SEO Raporu Almalısınız?

Bir SEO raporu, SEO araçlarının sunduğu web sitenizin içgörüleridir. Web sitenizin SEO açısından ne durumda olduğunu görmek istiyorsanız, gelecek stratejileriniz hakkında fikir sahibi olmanız için bir rapor iyi olacaktır.

Ancak, dikkate almanız gereken iki önemli nokta vardır. Bunlardan biri gerçekçi sonuçlara sahip bir rapor almak için doğru kaynaklara sahip olmaktır. Diğeri ise sonuçları en profesyonel şekilde analiz edebilmektir.

SEO stratejinizi geliştirmek istiyorsanız, bir web sitesi kontrol aracı yeterli olmayacaktır. Gerçekçi bir raporun sonuçlarını analiz etmek, profesyonel bir gözle yüz kat daha iyidir. Bu nedenle, web sitenizdeki raporu analiz ederken size profesyonel deneyimimizi sunuyoruz.

Bir SEO Raporunda Neler Görebiliriz?

 1. Benzer Başlıkların Tespiti
 2. Eksik ve Çok Uzun Başlıklar
 3. Değersiz İçeriklerin Tespiti
 4. Sitenin Güncellik Kontrolleri
 5. Sayfaların Bulunabilir Olması
 6. Fazla Bağlantı Yönlendirmeleri
 7. Bağlantı Metni Düzenlemeleri
 8. Kırık Bağlantı Tespiti
 9. İç Bağlantı Kontrolleri
 10. 404 Hata Tespiti
 11. Uzun URL Tespiti
 12. Dublicate (Benzer İçerik) Tespiti
 13. Aynı Meta Yazılarının Tespiti
 14. Robots.txt Problemleri
 15. Dijital Pazarlama Yapanlara Tavsiyeler
 16. (Backlink) Dış Bağlantılar
 17. İçerik Uzunluğu
 18. Görsel Etiketler

 Sayfa Yükleme ve İlk Açılış Hızı

Bir SEO raporunda görmek istediğiniz şey, SEO stratejinizin amacına göre farklılık gösterir. Ancak, insanların bir raporda görmek istediği bazı temel şeyleri sayabiliriz.

SEO denetim raporu ile web sitenizdeki sorunları belirleyebilirsiniz. Bu sayede SEO'nuzu kötü yönde etkileyebilecek teknik sorunları görebilirsiniz. Sahip olduğunuz geri bağlantı türlerini görebilir ve zararlı olanları belirleyebilirsiniz.

Site hızınızı, etki alanı ölçümlerinizi ve SEO hatalarını içeren SEO sağlığı, bir web sitesi analiz raporunda görülebilir. Tabii ki, SEO'da en önemli şeylerden biri sıralamadır. Sıralamaları ve nasıl değiştiklerini görebilirsiniz.

Hangi sayfaların organik trafik çektiğini ve hangi sayfaların trafik eksikliği olduğunu görmek mümkündür. Satışlarınız ve olası satışlarınız nedeniyle web sitenizin yatırım getirisini de görebilirsiniz.

Sosyal Medya Ofisi'nden SEO Raporu Nasıl Alınır?

Kullandığımız araçlar ile size detaylı bir rapor sunabiliriz.  SEO uzmanlarımız öncelikle web sitenizi inceleyecek ve ardından seo raporunu analiz edeceklerdir tüm bu bilgiler ışığında web sitenizin güçlü ve zayıf noktaları, sorunları ve çözümleri hakkında sizi bilgilendirecektir. Sağlanan SEO raporu ile geleceğe yönelik SEO stratejileriniz hakkında kararlar alabilirsiniz.

Genel SEO Raporu için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Site içi (On Page) Seo Paketlerimize göz atabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim