Wordpress Hızlandırma
 • %100 Kalıcı Hızlandırma
 • Pagespeed Hız Skoru Artışı
 • %100 İade Garantili Hizmet
 • 7/24 Canlı Destek
Teklif Al
Teklif Al
PHP Hızlandırma
 • %100 Kalıcı Hızlandırma
 • Pagespeed Hız Skoru Artışı
 • %100 İade Garantili Hizmet
 • 7/24 Canlı Destek
Teklif Al
Teklif Al
HTML Hızlandırma
 • %100 Kalıcı Hızlandırma
 • Pagespeed Hız Skoru Artışı
 • %100 İade Garantili Hizmet
 • 7/24 Canlı Destek
Teklif Al
Teklif Al
E-Ticaret Hızlandırma
 • %100 Kalıcı Hızlandırma
 • Pagespeed Hız Skoru Artışı
 • %100 İade Garantili Hizmet
 • 7/24 Canlı Destek
Teklif Al
Teklif Al

Sıkça Sorulan Sorular

Web sitenizin hızı Google tarafından sürekli kontrol edilir. Yavaşlama nedeniyle sitenizin puanlarında ve sıralamalarında olumsuz sonuçlar göreceksiniz. Kullanıcılar sitenizden kaliteli bir fayda sağlayamazlar. Bu nedenle web sitenizin hızı çok önemlidir.

SEO çalışmalarında garanti vermek asla doğru değildir. Ancak site hızlandırma süreçleri daha çok teknik bir süreç olduğu için hızlandırma araştırmaları ile hız artışı olacağının sözünü verebiliriz.

Sosyal medya bürosu olarak deneyimli kadromuzla SEO hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca diğer firmalardan farklı olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için Canlı Destek'i etkinleştirdik. Bu nedenle kaliteli hizmetin keyfini çıkarırken tüm sorunlarınıza cevap bulabileceğiniz bir adres olarak memnuniyeti garanti ediyoruz.

Web sitesi hızlandırma süreçlerinizi SEO çalışmalarınıza dahil etmezseniz, istediğiniz sıralama artışını alamayabilirsiniz. Bu nedenle marka bilinirliğiniz ve artan geliriniz istenilen düzeyde olmayacaktır. Bu durumlar göz önüne alındığında kesinlikle site hızlandırma işlemlerini planlarınıza dahil etmelisiniz.

Sosyal ağ ofisi olarak olası tehditlere karşı sitemizi 3D Secure ve SSL sertifikaları ile donattık. Önceliğimiz olan müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliği adına boşlukları barındırmayan bir altyapı oluşturduk ve bu nedenle sizlere kaliteli hizmetlerimizi gönül rahatlığıyla sunabiliyoruz. Güvenilir kalite elde etmek için bizi seçin!

Web sitesi hızlandırma, iyi açıklanan sıralama faktörlerinden biridir. Önemli olan hedef kelimelerinizde kendinizi nerede konumlandırdığınızdır.

Web Site Hızlandırma Nedir?

Web hızlandırma, SEO'daki en önemli hizmetlerden biridir. PageSpeed, Google için doğrudan bir sıralama faktörüdür. Bu nedenle yavaş yüklenen sayfaların SERP'lerde daha üst sıralarda yer alma şansı yoktur.

Bir web sayfasına tıklandığında, bir kullanıcı web sayfasının yüklenmesini ister ve web sunucuları önbelleğe alınmış içeriği mümkün olan en kısa sürede getirmeye çalışır.

Bir sayfaya tıklayıp 10 saniyeden fazla beklediğinizde eğer sayfa açılmadıysa otomatik olarak sayfayı kapatırsınız. Bu nedenle sayfa hızı önemlidir. Pek çok olası faktör sayfa hızını etkiler.

Web hızlandırma hizmetlerimizde bu faktörleri analiz ediyor ve Sayfa Hızınızı olumsuz etkileyen tüm sorunları gideriyoruz. Sayfanızı hızlandırmak için yapılan çalışmalar güvenlidir ve herhangi bir program kullanılmadan tamamen manuel olarak yapılmaktadır.

Bizlerden alacağınız yardım ile web siteniz daha iyi sıralamalar elde edecek ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilecektir.

Sayfa Hızını Etkileyen Faktörler

Sayfa Hızı, bir kullanıcının web sayfanıza erişmek istediğinde yükleme süresidir. Aynı zamanda web sitesi performansında en önemli faktörlerden biridir.

Bu süre, kullanıcıyı web sitenizde tutmak için içerik teslimatını mümkün olduğunca hızlı hale getirmeyi çok önemli hale getirir. Kullanıcının sayfadan ayrıldığını varsayalım, hemen çıkma oranınız artar.

Web siteniz WordPress kullanıyorsa, doğru eklentileri kullanarak teslimat süresini hızlandırmak mümkündür. Ancak, eklentilerin Sayfa Hızınız üzerinde olumlu bir etkisinin olmadığı bazı durumlar olabilir.

Bu durumda, yazılım sorunlarını eklentiler olmadan düzeltmek mümkündür. Bunu nasıl yaparız? Web sitenizin CSS ve JS dosyalarındaki gereksiz kodları tespit ediyoruz.

Sayfa hızını etkileyen faktörlerden bazılarını görelim. 

 • Blogunuzun yüklenme süresi,
 • Proxy Sunucunuzun Hızı,
 • Sayfa boyutu,
 • Görüntü boyutları,
 • Mobil uyumluluk,
 • Büyük CSS, JS ve HTML dosyaları,
 • Yönlendirmelerin sayısı ve daha fazlası.

Web sitesi hızı, kullanıcı deneyimi ve arama motorları tarafından dikkate alınan kritik bir faktördür. Bir web sitesinin hızlı yüklenmesi, ziyaretçilerin sitenizi terk etme olasılığını azaltırken, daha iyi bir kullanıcı deneyimi ve yüksek arama motoru sıralamaları sağlar. Web sitenizin hızını artırmak için aşağıdaki tekniklere dikkat edebilirsiniz:

Hosting Seçimine Özen Gösterin: Web sitenizi barındıracağınız hosting sağlayıcısını dikkatli bir şekilde seçin. Hızlı ve güvenilir bir hosting hizmeti, web sitenizin performansını önemli ölçüde etkiler.

Görselleri Optimize Edin: Yüksek çözünürlüklü ve büyük boyutlu görseller, web sitenizin yavaş yüklenmesine neden olabilir. Görsellerin boyutunu ve sıkıştırmasını optimize ederek hızı artırabilirsiniz.

Önbelleklemeden Yararlanın: Önbellekleme, web sitenizin tekrar eden isteklerde hızlı yanıtlar vermesini sağlar. Sayfalarınızı ve içeriğinizi önbellekleme yöntemleriyle hızlandırabilirsiniz.

İçerik Dağıtım Ağı Kullanın: İçerik Dağıtım Ağı (CDN), web sitenizin içeriğini dünya genelindeki sunuculara dağıtarak kullanıcılara daha hızlı ve düşük gecikmeli erişim sağlar.

Kod Hatalarını Düzeltin: Web sitenizde oluşan kod hataları ve hatalı yapılandırmalar, performans sorunlarına neden olabilir. Kodları düzenleyerek hızı artırabilirsiniz.

Gereksiz HTML, CSS ve JavaScript (JS) Kodlarını Temizleyin: Web sitenizin kaynak kodlarında gereksiz ve kullanılmayan kodlar bulunuyorsa, bunları temizleyerek sayfa yüklemesini hızlandırabilirsiniz.

Web Site Hız Testi Yapın: Web sitenizin hızını test etmek için çeşitli hız testi araçları kullanın. Bu testler, performans sorunlarını belirlemenize ve düzeltmenize yardımcı olacaktır.

Web sitesi hızlandırma teknikleri, sitenizin daha etkili ve başarılı bir şekilde çalışmasını sağlayarak ziyaretçilerinizin daha olumlu bir deneyim yaşamasını ve arama motorlarında daha üst sıralara çıkmanızı sağlar.

Yukarıda listelenen faktörler Sayfa Hızınızı olumsuz etkileyebilir. Ancak doğru şekilde optimize edilirlerse web sayfalarınızı olumlu yönde etkileyebilir ve organik trafiğinizi artırabilirler. Tabii ki, bu optimizasyonlar web sitenizin sıralamasını da etkileyecektir. Profesyonel ekibimiz, sayfanın üst kısmında listelenen gerekli teknikleri uygulayacak ve web sitenizi hızlandıracaktır.

Sayfa Hızının Önemi

Sayfa Hızı, bir kullanıcının web sitenizi tıkladığında ilk izlenimi elde etmesini sağlamaktadır. Sayfanızın yüklenmesi üç saniyeden uzun sürerse, kullanıcıların önemli bir kısmı anında sayfanızı terk edeceklerdir. Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu hemen çıkma oranınızı artırır. Hemen çıkma oranınız yüksekse, ziyaretçilerinize iyi bir web deneyimi sunamazsınız. Sayfa hızı, bunun en önemli faktörlerinden biridir.

Ancak, kullanıcı deneyiminin yanı sıra sayfa hızı, SEO için de çok önemli bir faktördür. 2010 yılında Google, sayfa hızının arama indeksleri arasında sıralama faktörlerinden biri olduğunu duyurdu.

Ayrıca Google, özellikle mobil uyumlu web siteleri için sayfa hızını düşündüklerini belirtti. Google'ın ayrıca, sayfaların mobil cihazlarda daha hızlı yüklenmesini sağlamak için Hızlandırılmış Mobil Sayfalar (AMP) adlı bir projesi bulunmaktadır.

Yukarıdaki faktörlerin tümüne göre sayfa hızı, SEO'da başarılı olmak için çok önemlidir. Web sayfanız ideal hızı sunamıyorsa, bir web hızlandırma hizmeti düşünmelisiniz.

Sitenizi Hızlandırmak İçin Neler Yapılabilir?

Sitenizi hızlandırmak için birçok farklı şey yapılabilir. Sayfanızın yüklenme süresi ile ilgili sorun yaşıyorsanız ilk aklınıza gelen büyük boyutlu görsellerden kurtulmak olacaktır.

Bu sorunu sıkıştırma ile düzeltmek mümkündür. Yalnızca görüntülerin değil, videolar ve GIF'ler gibi diğer büyük dosyaların da daha az yer kaplamasına yardımcı olacaktır.

Diğer bir popüler çözüm, HTTP trafiğini optimize etmek için bir yük dengeleyici veya bir ters proxy sunucusu kullanmaktır. Web trafiğini hızlandırmak için iyi bir yoldur.

Önbelleğe alma ve önceden getirme, sayfa hızınızı artırmanın da harika yollarıdır. İçeriğinizi web sitenizde önbelleğe almayı başarırsanız, kullanıcıların bunları görmek için tekrar tekrar yüklemeleri gerekmez.

Kullanıcılarınızın sitenize daha kolay erişmesini sağlar. SSL veya TLS işleme, içeriğinizin daha hızlı sunulmasına yardımcı olabilir. İçeriğinizin ve kullanıcı ile ilgili bilgilerin koruyucusu olarak SSL tanımlayabiliriz. 

Hız Optimizasyonu Neden Gerekli?

Web sitesi hız hızlandırma işlemleri, kullanıcıların uzun ilk yükleme sürelerini beklemeden bir web sitesinde gezinmelerini sağlar. Bu durum hem SEO/Google hem de kullanıcı deneyimi için bir artıdır.

Elde edeceğiniz bu artı değer, güncellenen algoritmalar sayesinde bir sıralama faktörü haline gelmiştir. Google algoritmaları tarafından sıralama faktörü olarak kabul edilen web site hızlarınızı iyileştirin ve web sitenizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Site Hızı Hızlandırma Size Ne Sağlar?

 • Web sitenizin performansına bağlı olarak SEO'da bir yükseliş trendine veya Google Ads ve Adwords maliyetindeki düşüşe şahit olacaksınız.
 • Hedeflediğinize ulaşmak için rakiplerinize karşı avantaj elde edeceksiniz.
 • Google'ın kriterlerine uygun bir altyapı elde edecek ve görünürlüğünüzü artıracaksınız.
 • Ayrıca, Temel Web Verileri olarak bilinen kriterlere karşı sağlam temellere sahip bir site haritası elde edeceksiniz.
 • Kullanıcı deneyiminiz daha iyiye doğru gelişecek ve daha yüksek bir geri dönüş oranı elde edilecektir.

Web Hızlandırma Nasıl Satın Alınır?

Bizden hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz oldukça kolay. İşte adımlar:

Sitenizin yapısına uygun olan pkaeti seçtikten sonra satın alım işlemini yapabilir ve ardından bizimle 0850 840 22 12 numaralı whatsapp destek hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. sizden istenilen bilgileri gönderdikten sonra işleminiz tamamlanıp sizlere raporlanmaktadır. Hizmetimizden memnun kaldıysanız, bizden her zaman profesyonel SEO hizmeti alabilirsiniz.

Wordpress SEO Raporu için paketlerimize göz atabilirsiniz.

Site içi SEO çalışması yaptırmak için paketlerimize göz atabilirsiniz.

 

Müşteri Yorumları

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim