Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi Nedir? Neden Gereklidir?

Sosyal medya hesapları artık sadece facebook ile sınırlı kalmıyor. Sayıları arttıkça bulunmak ve takip etmek zorunda olduğunuz hesapların sayıları da artıyor.

Artık işletme sahibi ya da içerik üreticisi iseniz, youtube, instagram, facebook, twitter, swarm, spotify, google plus vs. gibi birçok platformda bulunmalı ve rakiplerinizin gerisine asla düşmemelisiniz.

Artık tüketiciler tüm ürün ve hizmetlerini akıllı telefonlar aracılığı ile evlerinin salonunda,rahat koltuklarında otururlarken satın almak,evlerine gelen kıyafeti deneyip aynada kendilerine bakmak, beğenmezler ise herhangi bir ücret ödemeden iade etmek istiyorlar.

Ya da fitness salonuna gitmektense internetteki hizmet sitelerinden farklı antrenörlerden fiyat teklifi almak, en uygun fiyatı veren antrenör ile evlerinin yerleşkesinde bulunan spor salonunda antrenmanlarını yapmak ve antrenörü beğenmezler ise yine internet üzerinden başka bir hizmet veren bularak yollarına devam etmek istiyorlar. Çünkü artık zaman çok değerli.

Yüzbinlerce yıl önce de 1 gün 24 saat idi, hala 1 gün 24 saat, fakat artık uyaranlar çok fazla, zaman ayrılması gereken çok fazla şey var ve insanlar mağazaya, pazara, çarşıya çıkmaktansa bütün işlerini internet üzerinden sonuçlandırma gayretindeler.

Bu yüzden insanlara ulaşmanın yolu artık internetten geçiyor. İnternette yoksanız gerçekte de yoksunuz. Petshop işletiyorsunuz, ürünlerinizin satışını artırmak için ne yaparsınız ?

Tabelanız göz alıcı olmalı, işyerinizin lokasyonu önem arzediyor, fakat buna göre kira gideriniz de değişiyor. Lokasyonunuz insanların sizi daha çok görmesi anlamında öne çıkıyor.

Fakat bunun yerine kirası uygun, ara sokakta bir işyeri tutup da, aradaki kira farkı bedelinin yarısını her ay tüketicilerin sizi internette kolaylıkla bulabilmesi için harcadığınızda neler olabileceğini düşündünüz mü ? Böyle bir durumda hem giderinizi düşürmüş, hem de daha çok müşteriye ulaşmış olacaksınız .

Size sunduğumuz hizmetler sadece instagram ya da facebook ile sınırlı değil. Adınızı bile duymadığınız bir çok platformdayız . Hangi hesabınız olursa olsun, hesaplarınızı kontrol ediyor, düzenliyor, içerik metinlerinizi hazırlıyoruz .

Tüm arama motorlarında ilk sayfaya çıkmanızı sağlıyor, tüketicilerin sizi kolayca bulabileceği SEO çalışmalarınızı yapıyoruz .

İzmir Sosyal Medya Yönetimi için (https://www.izmirmedya.com.tr/sosyal-medya-yonetimi.html)

 

 

 

 

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim