Spotify Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Spotify tüm dünyada çevrimiçi ve çevrimdışı şarkı dinlemenin en basit yoludur ve bu da platformu en çok kullanılan uygulamalardan biri haline dönüştürdü.

Spotify, özellikle de Premium kullanıcısıysanız müzik dinlemek ve yeni şarkılar keşfetmek için mükemmel bir uygulama. Hazırladığı ve filtrelediği listeler, geniş arşivi ve sanatçı radyoları gibi özellikleriyle bugün dinleyicilerini kendine bağladı.

Apple Music gibi rakiplerini de artık iyice geçmiş durumda. Peki Spotify’ın tam olarak hangi özelliklere sahip ve biz kullanıcılar bu özelliklerin ne kadarını biliyoruz?

Her yerde sorunsuz müzik dinleyebilmek Spotify'ın en güzel özelliklerinden biri, müziğinizi her yerde dinleyebiliyorsunuz. Telefon, bilgisayar, araba, TV gibi tüm cihazlara uyumlu olan Spotify, çevrimiçi ve çevrimdışı seçenekleriyle de bizler için büyük kolaylık sağlıyor.

Çalma listeleri ve sanatçı radyoları, kendimize özel çalma listeleri oluşturmamızı sağlayan bu müzik platformu kullanıcıları için vazgeçilmez bir yapı oluşturmuştur.

Spotify üzerinden kendi çalma listelerimizi oluşturabildiğimiz gibi, arkadaşlarımızın ve Spotify'ın listelerine de kolayca erişim sağlayabiliriz. Ayrıca tüm sanatçılar için oluşturulan ve şarkıların çeşitli versiyonlarının yer aldığı sanatçı radyolarında da gezinmek oldukça keyifli

Spotify Nasıl Kullanılıyor? Spotify’ın kullanımı çok basit. Öncelikle android ya da ios uygulamasını indirip üye oluyorsunuz. sonra isterseniz ayarlar kısmından facebook ile de senkronize edebiliyorsunuz.

Sol üstteki menü butonuna basıp “gözat” kısmından en çok dinlenen listeler, pop, caz, rock, vs…. (çok geniş bir yelpazesi bulunmakta) tarzlarından birini seçiyorsunuz.

Sosyal Medya Ofisi Spotify Özel Paketleri

Spotify Gerçek Takipçi Satın Al 250 Takipçi 4.99 TL

Spotify Gerçek Dinlenme Satın Al 1000 Dinlenme 49.99 TL

Spotify Gerçek Çalma Listesi Satın Al 500 Takpçi 9.99 TL

Spotify Gerçek Aylık Dinleyici Satın Al 1000 Dinleyici 99.99 TL

“Karışık çal” kısmına basarak da karışık olarak listeye çalmaya başlıyor “+ takip et” kısmına tıklarsanız da bunu sizin “çalma listeleri” bölümünüze kaydeder. “Çalma listenize” menüden ulaşabilirsiniz.

İstemediğiniz listeleri buradan silebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilir ve indirebilirsiniz. Sonuç olarak spotify bize dünya müziklerini açan bir kapı. Neredeyse dünya üzerindeki  bütün radyolara ve müziklere ulaşabileceğimiz güzel bir uygulama.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim