Spotify Nasıl İndirilir? Android İphone ve APK

Müzik dinlemenin en keyifli haline dönüştüğü için Spotify nasıl indirilir diyenlerin sayısı da bir o kadar artıyor. Kullandığımız akıllı telefonlara, tabletlere ve bilgisayarlara kolayca indirebildiğimiz ve yüksek kalitede müzik dinlememize olanak tanıyan bu yapıyı irdeleyelim.

Öncelikli olarak Spotify indirme işlemi için direkt olarak kendi web sitesini ziyaret edebiliriz. Burada yer alan Spotify indir ya da İngilizce olarak karşımıza çıkan Spotify download sekmesine geçtiğimizde otomatik olarak cihazımızı tanıyan sayfaya yönlendiriliyoruz.

Eğer Android bir cihazla giriş yapıyorsak Google Play Store üzerinden direkt bağlantıya ulaşacağımız link çıkıyor. Eğer iPhone ya da iPad ile indirme sayfasını ziyaret ediyorsak direkt App Store üzerinden link bağlantısı bizi karşılıyor.

Ayrıca ek olarak Windows için Microsoft Store linki ile karşılaşabiliyoruz. Müzik dinlemenin çok kolay bir hal aldığı aplikasyon sayesinde her yerde dinle özelliğinden faydalanmak ise mümkün. Spotify indirme nasıl diyenler için indirme işleminin ardından listelerinize aracınızın multimedyası, Xbox ve PlayStation konsolu, TV, hoparlör ve web player aracılığıyla erişebileceğinizi hatırlatalım.  

Spotify Android İndirme

  Spotify Android nasıl indirilir konusunda ilk seçenek olarak direkt olarak web sitesinden Google Play Store bağlantısına tıklayabilirsiniz. Tabii ki Android mobil işletim sistemine sahip bir cihaz kullanıyorsanız direkt olarak indirme sayfasında karşınıza Google Play Store bağlantısı çıkacaktır.

Tek tıkla indirmeyi başlatabilirsiniz. Ayrıca direkt Store üzerinden Spotify araması yaparak indirme sayfasına ulaşmak, yükle diyerek saniyeler içerisinde aplikasyonun yüklenmesini sağlamak mümkün.  

Spotify iPhone’a Nasıl İndirilir?

  Spotify iPhone’a nasıl yüklenir hususunda da benzer bir süreçle karşılaşıyoruz. Burada hemen web site üzerinden indir bağlantısına tıklayarak App Store linkine tıklayabilirsiniz. Hali hazırda iOS mobil işletim sistemi olan bir cihazla Spotify indir sekmesine geçtiyseniz sistem sizi otomatik olarak App Store linkinin olduğu sayfaya aktaracaktır.

Bireysel olarak da akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden App Store giriş yaparak Spotify araması yapmanız ve yükle seçeneğiyle devam etmeniz mümkün. Bu sayede kolayca hesabınıza giriş yapabilir ve tüm listelerinizi dinleyebilir, yeni müzikler keşfedebilirsiniz.  

Spotify Bilgisayara Nasıl İndirilir?

  Spotify Windows bilgisayara yükleme işleminde hiçbir sorun yaşamayacağınızı garanti edebiliriz. Bilgisayarınızın tarayıcısını kullanarak Spotify web sitesine giriş yapın ve indir sekmesine geçin. Akabinde karşınıza direkt olarak Windows sekmesi açılacak.

Çünkü sistem Windows cihazla giriş yaptığınızı algıladığı için sizi uyumlu olan programa yönlendirecektir. Haricinde de Microsoft Store üzerinden Spotify araması yaparak uygulamaya erişebilir, indir diyerek yüklemeyi kendiniz başlatabilirsiniz.

Her iki koşulda da resmi uygulamayı indireceğiniz için hesabınıza hemen giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bilgisayara Spotify yüklemek için Mac yüklü cihazlarınız için de App Store’u kullanabileceğinizi hatırlatalım. Spotify dinlenme satın alma paketlerine göz atabilirsiniz.  

Spotify Takipçi Satın Al 250 Takipçi 4.99 TL

Spotify Çalma Listesi Satın Al 500 Takpçi 9.99 TL

Spotify Aylık Dinleyici Satın Al 1000 Dinleyici 99.99 TL

Spotify APK İndirme

  Spotify APK indir seçeneğini sunan çok sayıda üçüncü parti uygulama sitesi bulunuyor. Buradan belirli bir Spotify sürümünü indirebileceğiniz gibi uygulama marketlerde yer alan son sürümünü de APK dosyası olarak edinebilirsiniz.

Fakat güvenliğiniz açısından üçüncü parti siteleri tercih etmek yerine lisanslı ve güvenilir aplikasyonlara yer veren ve Spotify web sitesinde yer alan dağıtıcıları tercih etmenizi öneririz. Bunlar ise Google Play Store, App Store ve Microsoft Store olarak tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap etmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Sıkça Sorulan Sorular

Spotify Nasıl İndirilir?

Spotify indirme işlemi için mobil telefonların uygulama indirme merkezlerini kullanmalısınız. Android için Google Play Store, iOS için Apple Store’u kullanabilirsiniz. Android üzerinden sorun yaşıyorsanız APK indirme işlemi ile yükleyebilirsiniz.

Spotify Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Google’a Spotify yazdıktan sonra ana siteye girmeden önce sağ alttan üçüncü sırada Spotify indir yazan linki göreceksiniz. Buraya tıkladığınızda PC’nize uygun olan versiyonu indirerek şarkı dinlemeye başlayabilirsiniz.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim