Spotify Öğrenci İndirimi Nasıl Yapılır? SheerID Nedir?

Eğer üniversite veya yüksekokul öğrencisiyseniz hemen Spotify öğrenci indirimi nasıl yapılır sorusunun yanıtını almak istiyor olabilirsiniz. Müzik dinlemenin en yeni ve en kolay yolu olması, kaliteli müziğe erişim ve alternatif müzik türlerini ve sanatçıları keşfetmenin en popüler haline dönüşmesiyle uygulama süksesini devam ettiriyor.

Bu noktada ise kullanıcıların tercih edebileceği bazı farklı Premium paketler sunuyor. Bireysel üyelik dışında Duo, Aile ve Öğrenci paketleri ile farklı kitleleri kendisine çekebiliyor.

  Dünya genelinde neredeyse 500 milyona yakın kullanıcıya ulaşmış olan aplikasyon öğrencilerin daha uygun fiyatlarla bu hizmetten faydalanması için düğmeye basalı çok oldu. Spotify öğrenci indirimi ise gerçekten inanılmaz avantajlı bir fiyata sahip. Çok düşük bir tutar ödeyerek bu müzik zevkini doyasıya yaşamanız için uygun bir standart sunuluyor.

Bunun için yapman gereken tek şey Premium edinme ekranında öğrenci hesabını seçmek.   Sonrasında ise Spotify öğrenci kimliği doğrulama işlemini tamamlayarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

  • SheerID tarafından doğrulanmış olan yüksekokul ya da üniversite öğrencisiyseniz kimliğinizi doğrulayabilirsiniz.
  • Premium edinme sayfasında ödeme planları kısmında öğrenci hesabını seçin.
  • Ardından bilgilerinizi girin ve doğrulamayı tamamlayın.
  • Ödeme kısmında indirimli tarifeyle ödemenizi tamamlayarak Spotify zevkini uygun fiyatlarla yaşamaya başlayın.

Spotify Premium Öğrenci Üyeliği

  Spotify Premium öğrenci fiyatı çok uygun olduğundan dolayı üniversiteli gençlerin favori müzik uygulaması olmayı başarıyor. Aynı zamanda burada dikkat çeken bir diğer faktör SheerID sayesinde sunulan doğrulamadır.

Böylece hiçbir şekilde hak gasp edilmeden yalnızca öğrencilere özel bir hizmet sunulabiliyor. Spotify öğrenci paketi seçerken dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan birisi ise süreçtir. Çünkü bunu toplamda 3 defaya kadar 12 aylık olarak yenileme şansı tanınıyor.

Dolayısıyla belirli bir öğrenim süresini kapsayacak şekilde sunuluyor. Mezun olmuş, mezuna kalmış ya da okul sürecini tamamlama noktasında olan öğrenciler ne yazık ki bu avantajlardan faydalanamıyor. Keza uygulama 4 yıl ile sınırlı bir öğrenci paketi kullanımı sunduğunu ilk baştan belirtiyor.

Aynı zamanda bunu Spotify öğrenci indirimi yurtdışı üniversitelerine kaydolduktan sonra da değerlendirebilirsiniz. Çünkü global bir kimlik doğrulama servisi olan SheerID sayesinde doğrulanan tüm okullar ve bu okullarda mevcut öğrenciler bu fırsatı değerlendirebiliyor. Spotify takipçi satın al linkimizi inceleyebilirsiniz.  

Spotify Dinlenme Satın Al 1000 Dinlenme 49.99 TL

Spotify Çalma Listesi Satın Al 500 Takpçi 9.99 TL

Spotify Aylık Dinleyici Satın Al 1000 Dinleyici 99.99 TL

Spotify SheerID Öğrenci

  Spotify SheerID nedir diye merak edenler için bu sistemi kısaca açıklamak gerekiyor. Global olarak aktif olan bir kimlik doğrulama servisi olması dışında tamamıyla güvenilir olduğunu vurgulamalıyız.

Söz konusu veriler sadece verilerin doğru olup olmadığını teyit etmek amacıyla talep ediliyor. Sonrasında ise herhangi bir şekilde sunucularda barındırılmıyor, üçüncü şahıslarla ya da şirketlerle çeşitli işbirlikleri için paylaşılmıyor.  

Rahatlıkla Spotify kimlik doğrulama işlemini yaparak öğrenci olduğunuzu beyan edip hemen ardından indirimli tarifeyle kullanmaya başlayabilirsiniz. Burada önemli bir diğer nokta ise ödeme aşamasında kullanılacak metot.

Çünkü herhangi bir şirket hesabıyla, şirket kartıyla ve buna benzer alternatif ödeme seçenekleriyle öğrenci hesabı ödemesi gerçekleştirilemiyor. Buna kullanılan aracı şirketleri de dahil etmek mümkün. Örneğin Spotify öğrenci fiyatları çok uygun olmasına karşılık bunu faturaya ek tarife ile ya da GSM firmasının sağladığı online ödeme servisiyle gerçekleştirmek ne yazık ki mümkün değil. Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Sıkça Sorulan Sorular

Spotify Öğrenci İndirimi Nasıl Yapılır?

Spotify öğrenci indirimi için Sheer ID tarafından onaylanmış bir yerde öğretim görmeniz gerekiyor. Premium alanında öğrenci olan hesabı seçerek daha uygun fiyata alma şansına sahipsiniz.

Spotify SheerID Nedir?

Spotify öğrenci indiriminden faydalanmak için SheerID ihtiyacınız var ve aslında bir nevi doğrulama sistemidir. Yani sizin gerçekten öğrenci olup olmadığınızı gösteren bir kimliktir.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim