Spotify Premium Ne Kadar? Aile Paketi

Kesintisiz ve kaliteli müzik deneyimi için Spotify Premium ne kadar diye merak edebilirsiniz. Bunun için tabii ki global olarak pek çok farklı standarttan bahsedilebilir. Her ülkenin kendi para birimine ve bazı parametrelere göre belirlenmiş tutarlar var.

Ancak şunu söylemek gerekiyor ki Spotify Türkiye fiyatları gerçek anlamda büyük bir avantaj sağlayabiliyor. Son derece uygun bir çizgide bulunan bu fiyatlar sayesinde de büyük bütçeler ayırmadan kaliteli müziğe ve podcastlere ulaşabiliyoruz.  

Eğer isterseniz Spotify Premium ücretleri ile ilgili tüm planları inceleyebileceğiniz bir sayfa var. Bu sayfa aynı zamanda tek tıkla dilediğiniz bir Premium hesabını başlatabileceğiniz alan olarak tanımlanabilir.

Tüm kullanıcılara hitap edebilmesi açısından geniş çaplı bir kullanım standardı sunuyor ve bunun yanında da alternatif ödeme planlarıyla deneyimi üst noktalara çıkarıyor.   Spotify Premium fiyatları ile ilgili şöyle bir listeleme yapmak mümkün.

  • Spotify Bireysel Paket Ücreti: 17,99 TL
  • Spotify Duo Paket Ücreti: 23,99 TL
  • Spotify Aile Paketi Ücreti: 29,99 TL
  • Spotify Öğrenci Paketi Ücreti: 8,99 TL

  Görüldüğü üzere Spotify Premium fiyatı ile ilgili herkese uygun bir standart mevcut. Bireysel paket genel kullanıcılara hitap eden ve kişisel kullanımı öne çıkaran bir planken Duo paket aynı evde yaşayan iki kişinin bağımsız bir biçimde Premium kullanmasına fırsat veriyor.

Aile paketi özellikle uygun fiyatıyla 6 hesaba kadar bağımsız bir kullanım sunuyor. Yine aynı adreste yaşama zorunluluğu mevcut. Öğrenci paketi ise yüksekokul ve üniversite öğrencilerine bireysel paketten yararlanma şansını yarı yarıya bir fiyat etiketiyle sunuyor.  

Spotify Premium’a Nasıl Geçilir?

  Spotify Premium başlatma işlemini menü üzerinden Premium sekmesiyle gerçekleştirebilirsiniz. Günümüzde Premium için seçeceğiniz alternatifler dört farklı temele dayanıyor. İster kendinize özel bir bireysel paket seçebilir isterseniz bunu evinizde yaşayan birisiyle paylaşabilirsiniz.

İki kişinin kullanabildiği Duo paket çok avantajlı bir fiyat teklifine sahip.   Aynı zamanda kalabalık aileler için sunulan aile paketiyle 6 hesaba kadar kullanım seçeneği sunulması büyük avantaj yaratıyor.

Çok uygun fiyatlara tüm aile fertleri kesintisiz müziğin keyfini çıkarabiliyor. Yapmanız gereken tek şey uygun gördüğünüz Premium paketi seçtikten sonra 1 ay ücretsiz kullan butonuna tıklayarak süreci başlatmak.

  Süreci başlatmadan önce Spotify Premium kaç para sorusunun yanıtıyla ilişkili olarak sizden kredi kartı bilgileriniz talep edilecek. Bu bilgiler kesinlikle güvende tutulup herhangi bir şirketle ya da şahısla paylaşılmamaktadır.

Siz kartınızı doğruladığınız takdirde hesabınızdan sembolik bir rakam çekilecek ve tekrardan iade edilecek. Hemen akabinde de Premium özelliklerini aktif olacak. Ayrıca kredi kartı kullanma zorunluluğunuz bulunmuyor. Global olarak banka kartınızla da işlem yapma hakkına sahipsiniz. Spotify takipçi satın alma paketleri.  

Spotify Dinlenme Satın Al 1000 Dinlenme 49.99 TL

Spotify Çalma Listesi Satın Al 500 Takpçi 9.99 TL

Spotify Aylık Dinleyici Satın Al 1000 Dinleyici 99.99 TL

Spotify Öğrenci Üyeliği Nasıl Yapılır?

  Spotify öğrenci paketi ile çok avantajlı bir şekilde müzik keyfini yaşayabilirsiniz. Bunu daha iyi algılayabilmek için bireysel paketle aynı özellikleri yarı fiyatına alacağınızı vurgulamalıyız. Yalnızca sizden talep edilen standart öğrenci olduğunuzu kanıtlamanızdır.

Bunun içinse aplikasyon SheerID protokolünü kullanıyor. Tüm dünyada geçerli olup kimlik doğrulama servisleri arasında en güvenilir seçeneği sunan altyapıyla okulunuzu doğrulayabilirsiniz.   Öğrenciliğinizi doğrulamak için bir üniversiteye ya da yüksekokula aktif olarak kaydınızın olması gerek.

Fakat 4 yıl boyunca faydalanılabilecek bir Premium teklifi olduğunu, 12 aylık süreçler halinde toplamda 3 kez yenilenebileceğini unutmayın. Yani öğrenim süresi dolan birisinin Spotify öğrenci hesabı olması imkânsız diyebiliriz.  

Spotify Aile

  Spotify aile hesabı ise tıpkı Duo pakette olduğu gibi bir takım zorunlulukları mecbur kılıyor. Eğer aile hesabı kullanarak tüm aile fertlerinin daha kaliteli bir müzik deneyimi yaşamasını istiyorsanız aynı adreste yaşamanız gerekiyor.

Totalde 6 hesaba kadar tanımlayabilir ve bunların hepsini bağımsız kişiler ve bağımsız cihazlar olarak kullanabilirsiniz. Hatta Spotify aile hesabı ayarları ile sansürsüz olarak yayınlanan parçaları ya da podcastleri sınırlamanız mümkün.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Sıkça Sorulan Sorular

Spotify Premium Ne Kadar?

Spotify Premium ücretleri paketlere göre değişiklik göstermektedir. Öğrenci için 8 lira 99 kuruş, standart paket 17 lira 99 kuruş, aynı evden 2 kişinin kullandığı duo paket 23 lira 99 kuruş, 6 kişilik aile için ise 29 lira 99 kuruşa kullanabilirsiniz.

Spotify Aile Nedir?

Spotify aile paketi 6 kişinin kullanımına imkan tanır ama sadece 30 lira civarında bir ödeme yaparsınız. Tabii, konum doğrulama yapmanız gerekmektedir. 6 kişi birleşip tek paket alma gibi bir düşünceyi kafanızdan çıkarın.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim