Spotify’da Nasıl Şarkı İndirilir ve Çevrimdışı Müzik Nasıl Dinlenir ?

Spotify şarkı nasıl indirili merak ediyor musunuz? Peki ya da internet olmadan, çevrim dışı dinlemenin nasıl olduğunu?

Hadi gelin ufak bir hesaplama yapalım. Günde 5 öğün yemeği 30 ar dakika olarak hesaplayacak olursak 2.5 saat yapar. Bir de müzik dinleme saatimizi hesaplayalım uyumadan önce uyandıktan sonra işe veya okula giderken yolculukta hatta bazen uzun yolculuklarımızda , iş yerinde çalışırken veya boş zamanlarımızda sürekli müzik dinleme ihtiyacı duyarız.

Muhtemelen tüm bunları toplasak günde 2.5 saatten daha fazlasını müzik dinlemeye ayırıyoruz. Durum böyle olunca müzik dinlemeyi bizim için lüks ihtiyaçtan çok zorunlu bir ihtiyaç olarak tanımlayabiliriz.

Artık günümüzde telefonlarımızda müzik listesi oluşturmak da yeni şarkıları takip edememe ve aynı şarkıları sürekli dinlemeye sebep oluyor. Youtube’den müzik dinlemek de internete ihtiyaç duymamıza sebep oluyoruz.

Spotify Organik Takipçi Satın Al 250 Takipçi 4.99 TL

Spotify Organik Dinlenme Satın Al 1000 Dinlenme 49.99 TL

Spotify Organik Çalma Listesi Satın Al 500 Takpçi 9.99 TL

Spotify Organik Aylık Dinleyici Satın Al 1000 Dinleyici 99.99 TL

Sosyal Medya Ofisi sitemizi ziyaret edin, sosyal medya takipçi paketlerini en uygun fiyata alın.

Peki müzik dinlemenin daha kolay yolu yok mu ? Elbette ki var : Spotify…. spotify’ı artık birçoğumuz çevrim içi veya çevrimdışı mod da kullanıyoruz. Nedir bu Çevrim içi mod ve çevrim dışı mod?

Evdeyken veya internete kolayca ulaşabildiğimiz yerlerde çevrimiçi mod kullanırız. Yeni şarkı aramaları yapabiliriz. Önerilenler şarkılarını dinleyebiliriz. ama bir dağ yürüyüşü yaptınız ve orada internetiniz çekmiyor ama şarkı dinlemek istiyorsunuz ne yapacaksınız ?

  Tabii ki çevrim dışı mod ile daha önceden indirmiş olduğunuz spotify listenizdeki şarkılarınız sizin yanınızda olacak. Asıl konumuza gelelim spotify’da nasıl şarkı indirilir ya da çevrimdışı müzik nasıl dinlenir ?

  1. Tek tek şarkı indirmenize gerek yok
  2. Kendinize bir çalma listesi oluşturun

  1. Ve beğendiğiniz şarkıları bu çalma listesine eklemek için şarkının sağ taraşındaki kalp simgesine dokunun

 

  1. Daha sonra çalma listeniz gidip indir tuşunu aktif etmeniz gerekmekte                                                 

Bu şekilde indir tuşu açık olduğu sürece beğenip çalma listesine eklemiş olduğunuz tüm şarkılarınız telefonunuza inecektir.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim