Takipçi Satın Almanın Zararı Var Mı? 2023

   

Takipçi Satın Almanın Zararı Var Mı? Dezavantajları Nelerdir?

Takipçi Satın Almanın Zararı Var Mı , İnstagram, facebook, Twitter gibi sosyal medyaların hayatımıza girdiği günden beri kullanıcı sayısı giderek artmıştır.

Burada görmediğiniz arkadaşlarınızla görüşebilir, ne yaptıklarını nerede yaşadıklarını ve ne iş yaptıklarını paylaşımlarından öğrenebilirsiniz. Bunların yanında instegramda ürün alış verişi de yapıldığı kullanımı oldukça yaygındır.

Ürün satmak isteyenler ve fenomen olmak isteyenlerin takipçi sayısının yüksek olması oldukça önemlidir. Çünkü takipçisi az olan kişiler diğer kullanıcılar tarafından önemsenmediği için takip etme gereksinimi duymazlar.

Takipçi Sayısını Artırmanın Yolu

Takipçi Satın Almanın Zararı Var Mı , Takipçi artırmak için instagramda karşınıza çıkan kullanıcılara takip isteği göndererek takipçinizi artırabilirsiniz. Ancak bu işlem oldukça yorucu ve uzun süren bir işlemdir.

Bazı kişiler takip isteğinize cevap vermezken bazı kişiler de size geri takip göndermeyebilirler. Bu durumda paylaşımlarınızı çok az kişi göreceği için amacınıza ulaşmak oldukça zor olacaktır. Ancak bunun da kolay bir yolu vardır ki buda takipçi satın alma uygulamasıdır.

İstediğiniz takipçi sayısını belli bir ücret karşılığında satın alabiliriz. Satın aldığınız kişiler gerçek kişilerden oluşacağı için onların yaptığı takip, beğen ve yorum işlemlerinde sizi diğer takipçilerde görürler.

Sizin sayfanıza girerek takipçinizin çok olduğunu görüce onlarda size takip isteği göndereceklerdir. Böylece bir anda takipçi sayınız katlanarak çoğalır. Yani takipçi satın almak fenomen olmanın ilk adımıdır. Ancak takipçi satın alırken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekiyor.

Bot Takipçilerden Uzak Durun!

Bazı takipçi satan siteler bot takipçiler yani sahte kullanıcıları kullanırlar. Bunlar gerçek kişilerden oluşmadıkları için size beğen ya da yorum yapmadıkları gibi başka bir takipçiye de vesile olmazlar. Bu yüzden takipçi satın alırken sitenin de güvenilir olmasına dikkat edin.

Gerçek kişilerden oluşmayan bot takipçilerin size bir faydası olmadığı gibi hatta hesabınızın kapanmasına bile neden olabilirler. Bedava takipçi veren çoğu siteler bot takipçi kullanırlar.

Bot takipçileri instagram yetkilileri fark ettiği zaman hesabınız spam düşeceği için size kimse takip isteği gönderemez. Hatta hesabınız kapatılarak üyeliğiz son bulur. Bunun olmaması için gerçek kişilerden oluşan bir anda değil de yavaş yavaş takipçi yüklenen güvenilir bir siteden takipçi satın almanız gerekiyor.

Doğal bir görünüm veren yavaş bir şekilde takipçi sayısına ulaşmak spam olarak düşmediği için hesabınız kapanmaz ve takipçiniz giderek çoğalır. Bod takipçileri, hiçbir paylaşımları olmayan birçok takipçisi bulunan kullanıcılar olarak karşınıza çıkabilirler. Birkaç paylaşımla bunun üstünü kapatmak istenilse de bod olduğu yine fark edilir.

Takipçi Sayısı Azalır Mı?

Takipçi Satın Almanın Zararı Var Mı , İnstagramda gerçek kişilerden oluşan takipçileri satın aldığınızda takipçinizin çoğalabileceği gibi azalma ihtimali de vardır. Bu durum takipçi satışı yapan firmayla bir alakası yoktur.

Takipçiler gerçek kişilerden oluştuğu için sizi tekrar takipten çıkartabilirler. Ancak bu oran yeni takipçi getirisinden fazla değildir. Ayrıca bazı firmalar bu soruna çözüm olarak yeni takipçileri ücretsiz olarak hesabınıza yüklerler.

Firmamızda bulunan tüm takipçilerimiz gerçek kişilerden oluştukları için size hiçbir zararı olmaz. Yani bod takipçi kullanmadığımız için hesabınız kapanma riskiyle karşılaşmaz.

Güvenilir bir firma olduğumuz için gönül rahatlığı ile bizden takipçi paketi satın alabilirsiniz. Olumsuz sonuçların doğmaması için geniş önlemler almış bulunmaktayız. Firmamızda bulunan paketleri inceleyerek istediğiniz kadar takipçiyi uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.


  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim