Instagram Takipçi Sayım Farklı Eksik ya da Fazla Görünüyor Hatası

İnstagram Takipçi Sayım Neden Yanlış Görünüyor?

İnstagram takipçi sayım farklı yani yüksek ya da düşük görünüyor, yanlış diyorsanız bunun farklı nedenleri vardır. Temel nedeni İnstagram’daki kullanıcı sayısının artması ve sunucu bazlı problemlerdir.

İnstagram hesabınızı açtınız bir baktınız takipçi sayınız 10k iken 9k’ya eksilmiş veya tam tersi 9K iken 10k’ya yükselmiş. Takip ettiklerim ve takip edilen fazla gözüküyor, bazılarında ise takipçi sayım artmıyor, eksik görünüyor gibi sorunlarla karşılaşıyorlar.

Birkaç sene öncesinde takipçi sayım yanlış denmesinin nedeni İnstagram güncellemeleri ile alakalıydı. İnstagram bu durumla ilgili problemlerin giderildiğini dile getirse de hala eksik ya da fazla gözüküyor diyen birçok kesim var.

İnstagram Takipçilerim Profilde Kayboldu, Görünmüyor

Eğer İnstagram takipçileriniz komple sıfırlandıysa, görünmüyorsa bu durum sistemsel bir sorundur. Profilde takipçilerim kayboldu, görünmüyor diye telaşlanmayın, kısa zamanda düzelebilir.

İnstagram için çok fazla ek program kullanıyorsanız, hesaba giriş için bilgileriniz çalınmış olabilir. Karşı taraf hesabı kullanmak yerine bütün takipçileri silmiş olabilir. Tabii, bu durum düşük bir ihtimal, hemen telaş yapmayın.

Uygulamayı güncelleyin, giriş çıkış yapın, telefonu açıp kapatın ve tekrar giriş yaparak takipçi sayınızı kontrol edin. Bir ara İnstagram takipçilerinin yanlış görünmesi, sıfırlanması yeni düzenlemenin bir yansıması gibi algılandı.

İnstagram, takipçi sayılarına bakarak birilerini takip etmek yerine profil kalitesini ön plana çıkarmayı hedefledi. Yani, oradaki takipçi sayınızı dışarıya göstermeyecek, paylaşımlarınızdaki etkileşim, kaliteye göre bir rota çizecekti.

Tabii İnstagram takipçilerim yanlış sorununun nedeni bundan kaynaklanmıyor. Çünkü böyle bir uygulama henüz yürürlüğe girmedi ki birçok kişinin verdiği tepkiye bakarsak geri adım da atabilirler. Çünkü İnstagram takipçi sayısı ile özdeşleşmiş bir uygulama, yanlış bir hamle kullanıcı kaybına yol açabilir.

Takipçi Sayım Eksik Ya da Fazla Gözüküyor

İnstagram Takipçim Neden Sürekli Değişiyor? Hatasının Sebebi

İnstagram takipçi sayınızın değişken olması yaptığınız paylaşım ve tanıtımlarla ilgili olabilir. Bir gönderiniz çok beğenilmiştir, arkadaşlarınız tarafından paylaşılmıştır, arkadaşlarınızın arkadaşları da sizi takip etmek istemiştir ve sayı değişken olabilir.

Uzun süredir bir şey paylaşmazsanız zamanla takipçileriniz sizi çıkarabilir. Aslında bu bir hata değildir. Arkadaşlarınız bu hesabı artık kullanmadığınızı düşünerek takibi bırakır ve sizin de takipçi sayınız eksilir ama siz yanlış olduğunu düşünürsünüz.

İnstagram hikayede link paylaşma için takipçi satın alma işlemi yaptıysanız, güvenilir olmayan yerlerden gelen takipçiler hızlı bir şekilde takibi bırakarak eksilmelere neden olur.

Instagram Beğeni Satın Al 100 Türk Beğeni 9.99 TL

Instagram Türk Takipçi Satın Al 500 Takipçi 49.99 TL

Instagram Takipçi Satın Al 250 Takipçi 19.99 TL

Telafi hakkı sunan ve şifre istemeyen ajanslardan İnstagram takipçi satın alma işlemi yapmalısınız. Bazen çekilişler için sürekli şu hesapları takip edin, çekilişe katılın ibaresi görürsünüz.

Çok sayıda çekilişe katılıyorsanız takip ettikleriniz sürekli artış gösterir. Sonradan takip etmeyi bırakarak yanlışı düzeltebilirsiniz. Bazı takipçi satan kişiler bunun farklı programlarla yaparlar.

Gerçek Türk takipçi gönderirler ama karşı tarafın haberi yoktur, otomatik olarak takip eder. Siz de onlardan biri olabilirsiniz, bu yüzden takip etiklerimin sayısı sürekli değişiyor, yanlış düşüncesine kapılmakta haklısınız.

Düzenli olarak takip ettiklerinizi kontrol etmelisiniz. Instagram takipçi sayım eksik ya da fazla görünüyor, İnstagram takipçi sayım yanlış, hatalı, eksik veya fazla gözüküyor gibi sorunların nedenlerin genellikle bunlardır. Güvenilir ve gerçek Türk takipçi satın almak için sosyalmedyaofisi.com sitemizi ziyaret edin. Eksik takipçiler anında telafi edilir.  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim