Tiktok Jeton Hilesi 2023

Tiktok Jeton Hilesi Nedir? Nasıl Jeton Satın Alınabilir?

Tiktok Jeton Hilesi , Tiktok son dönemlerde çok fazla kullanılan bir platformdur. Şüphesiz çok kullanılmasının sebeplerinden biri de kullanıcılarına gelir elde etme imkanı sunmasıdır. Tiktok ; kısa videoların paylaşılması ve keşfete düşerek birçok kullanıcıya ulaşmayı sağlayan bir platformdur.

Burada temel etken takipçi sayısı olmaktadır. Takipçi sayısı 1000 adedi geçtiğinde tiktok kullanıcıya canlı yayın açma hakkı tanımaktadır. Canlı yayın açan kullanıcı kendisine gönderilen hediyeler vasıtasıyla para kazanmaktadır. İnsanlarla etkileşim içine girebilmektedir ve sosyalliği farklı bir boyuta taşımaktadır.

Tiktok’ta gelir elde edebilmek için hediye almanız gerekmektedir bu hediyeler de jetonlar ile satılmaktadır. Jetonlar da para ile satın alınmaktadır. Bu aslında bir döngü olarak birinden para alıp diğerine para verme anlayışına dayanmaktadır.

Tabi bu durumda tiktok’un konumu yüklenen jetonlarda hediye gönderildiğinde aradaki komisyonu almaktır. Aslında tiktok bir yandan kazandırırken bir yandan da kendi kazanmaktadır. Durum böyle olunca hediye göndermek isteyen kullanıcılar jeton satın almak yerine tiktok jeton hilesi yaparak jeton elde etmek istemektedir. Fakat tiktok jeton hilesi çok da güvenli bir işlem olmamaktadır.

Ücretsiz tiktok jeton hilesi yapmak için birçok uygulama ve site bulunmaktadır fakat bilmediğiniz uygulama ve sitelerden bu işlemi yapmak istediğinizde telefonunuz ya da bilgisayarınıza virüs bulaşabilir ya da tiktok jeton hilesi yaparken hesabınıza erişime izin vermeniz gerekmektedir. Bu erişimi verdiğinizde kişisel bilgileriniz de tehlikeye girmektedir.

Eğer sizin için sorun yok ise bilgilerinizin başkaları tarafından kontrol altında olunması o zaman dilediğiniz uygulama üzerinden bedava jeton hilesi denemesi yapabilirsiniz. Fakat en kaliteli ve güvenli yöntem jeton satın almaktır.  

Tiktok Jeton Hilesi  

Nasıl Jeton Satın Alabilirim?

jeton satın almak istediğinizde sağ üst köşede cüzdan kısmına giriyorsunuz ve istediğiniz jeton sayısını seçip ödemesini yaparak jeton satın alabilir ve istediğiniz kullanıcıya hediye olarak gönderebilirsiniz. Ancak karşı tarafın para kazanması için canlı yayın açması gerekmektedir.

Canlı yayın açmadan hediyeyi gönderirseniz bağışlamış oluyorsunuz bu yüzden karşı taraf gelir elde etmiş olmamakta tiktok burada komisyon almakta ve ciddi anlamda komisyon aldığı için kullanıcılar ücretsiz jeton hilesi yapmak istemektedirler.

Örneğin: ayıcık göndermek 100 jetondur 100 jeton 9,60 tl dir sizden 9,60 tl kesilir ama karşı tarafa 4,30 tl olarak yansıyacaktır yani aradaki 5.30 tl yi tiktok kendine almaktadır. Bu yüksek bir ücrettir. Tabi ki tüm bunların hesaplamasını yapabilmek için 1000 takipçiye ulaşarak canlı yayın hakkı kazanmalısınız 1000 takipçiye ulaştığınızda alt kısımda canlı yayın özelliği gelecek oraya tıklayıp canlı yayınınıza bir başlık koyarak canlı yayınınızı açabilirsiniz ve gelen kullanıcıların sizlere hediye göndermelerini sağlamanız gerekmektedir.

Tiktok Jeton Hilesi yasal Mı ?

Tiktok'da jeton hilesinin yasal olmadığını birçoktiktok kullanıcısı bilmemekte maalesef fakat tiktok belli kurallar çerçevesinde kullanıcıların gelir elde etmelerine olanak sağlar bu da doğal yollardan kredi kartı ile jeton satın alıp tiktok platformu içerisinde bu jetonları kullanarak hem kullanıcılar arasındaki iletişimi kuvvetlendirmek , hem gelir elde etmelerini sağlamak hem de tiktok'un kendisi bunu bir gelir elde etme aracı olarak kullanması açısında bir döngü yaratmıştır.

Fakat kullanıcılar bu durumu farklı şekillerde kullanmak ve para vermeden jeton sahibi olabilmek için yasal olmayan seçeneklere başvurmaktadırlar. Tiktok jeton hilesi tavsiye edilmeyen ve aynı zamanda onaylanmayan bir durumdur ki jeton hilesi yapabilmek için kişisek bilgileriniz ve hesap şifrelerinizi karşıdaki kişiye vermek zorundasınız bu sizin için ekstra bir tehlike demektir.

Tiktok Jeton Satın Aldıktan Sonra Ne Yapabilirim?

Tiktok kullanıcıları jeton elde etmek için tiktoka para yükler ve jeton satın alır, dilediğiniz miktarda jeton satın aldıktan sonra bir canlı yayına katılabilir ve canlı yayınına katıldığınız kullanıcı için bu jetonlarla hediyeler satın alarak karşınızdaki kişiye gönderebilirsiniz.

Bu şekilde hediye gönderdiğiniz kişi bu hediyeler aracılığı ile para kazanmaktadırlar. aynı şekilde sizler de canlı yayın açarak hediyeler alabilir ve bu hediyeleri tekrar paraya dönüştürebilirsiniz. Bu parayı çekmek istemediğinizde yine bu para ile jeton satın alarak sizler de hediye gönderebilirsiniz.

Her hediyenin jeton değeri farklıdır. Örneğin para yağmuru ile ayıcık hediyesinin jeton değeri birbirinden farklıdır. Elbette sizler jetonlarınız ile hediye alıp gönderirken tiktok aradaki gönderme komisyonunu da alarak hediye gönderdiğiniz kişiye ulaştırmaktadır.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim