Tiktok'da Canlı Yayın Açmak 2023

Tiktok'da Nasıl Canlı Yayın Açılır? Canlı Yayın AÇma Kriterleri Nelerdir?

Tiktok'da Canlı Yayın Açmak  , Son dönemlerde milyonlarca kişinin kullandığı Tik-tok kullanıcılarına çeşitli videolar çekme imkanı sunuyor. Diğer platformlarda bulunan canlı yayın özelliğini aktif eden Tik-tokta tüm kullanıcılar nasıl canlı yayın açacaklarını öğrenmek için araştırmalar yapmakta. Bu yazımızda Tik-tokta canlı yayın açma kriterleri ve tekniğini öğreneceksiniz.

Tiktok'da Canlı Yayın Açmak

Her şeyden önce Tik-tokta canlı yayın açmak için en az 1000 takipçiye (https://sosyalmedyaofisi.com/tiktok-takipci-satin-al) sahip olmanız gerekmekte. 1000 takipçinin altında iseniz sadece video paylaşabilirsiniz. Ama canlı yayın açıp takipçileri ile canlı yayında sohbet etmeyi tüm kullanıcılar ister.

Tiktok Beğeni Satın Al 250 Beğeni Sadece 14.99 TL (sosyalmedyaofisi.com/tiktok-begeni-satin-al)

Tiktok İzlenme Satın Al 1000 Görüntüleme Sadece 4.99 TL (sosyalmedyaofisi.com/tiktok-izlenme-satin-al)

1000 takipçiyi aştıktan sonraki adım internet hızınızın kontrolü olacaktır. Hızınız yavaş ise sürekli kesintiye uğrayan, donan bir canlı yayını kimse izlemek istemez. Bu iki kriteri yerine getirdikten sonra Tik-tok canlı yayın açma tekniği de şöyle olmaktadır:

  • Tik-Tok uygulamasını açın ve (+) artı simgesine dokunun.
  • Ekranın alt kısmında Video ve Live seçeneğini göreceksiniz. Ekranı sola çekerek Live canlı yayın sekmesine geçin.
  • Canlı yayınınıza bir başlık yazın ve Live Olun butonuna dokunarak canlı yayını başlatın ve takipçilerinizle saatlerce muhabbet edip eğlenmenin tadını çıkarın…

Tiktok'da Canlı Yayın Açmak, Tik-Tok Live canlı yayın yapma hakkında sorularınızı yorum kısmından sorabilirsiniz.

Tiktok'da Canlı Yayın Açmak

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim