Tiktokta 2.Hesap Nasıl Açılır? 3 Yedek Hesap Açma

Tiktokta 2.hesap nasıl açılır konusunu irdelerken insanların yedek hesap açmayı düşündüklerini fark ettik. Buna neden olan faktör ise çoğunlukla Tiktok yönetimi tarafından yapılan hesap kapatmalarıdır. Bazen içerik teliflerinden ya da farklı şikâyetlerden kaynaklı olarak hesaplara erişim kaybedilebiliyor.

Yeni bir hesap açmak her ne kadar kolay olsa da mevcut kitleyi ya da içerikleri kaybetme ihtimali işte tam bu noktada yaşanıyor. Dolayısıyla kitleniz sabitken ve bu bağlamda da yedek hesabınızı açarak kitlenizi buraya yönlendirmek isterken Tİktok 2.hesabı açma aşamasını geçmek istiyorsunuz

. Bunun birkaç farklı yöntemi var. Ancak her halükarda bu hesapların onaylanmış yani doğrulanmış hesap olması zorunluluktur. Aksi takdirde kısa süre sonra doğrulanmadığı için kapatıldığına şahit olabilirsiniz.

  • Tiktok hesabınızdan çıkış yapın.
  • Sosyal medya ile devam et seçeneğini kullanarak mevcut bir sosyal medya hesabınız üzerinden kolayca Tiktok hesabı açmak mümkün olacaktır.
  • Eğer sosyal medya hesabınızla daha önceden hesap açtıysanız bu seçeneği kullanamazsınız.
  • E-posta ile kaydol seçeneğiyle yeni bir hesap oluşturup ardından doğrulama yapabilirsiniz.
  • Bilgilerinizi girdikten sonra hesabınız aktif konuma geçecektir.
  • Aynı telefon ya da tablet üzerinden iki Tiktok hesabı kullanmak mümkündür.

 

Tiktok Takipçi Satın Al 100 Takipçi Sadece 24.99 TL

Tiktok İzlenme Satın Al 1000 Görüntüleme Sadece 4.99 TL

Sosyal Medya Ofisi Takipçi Satın Al bütün paketlerimize göz atabilirsiniz.

Tiktokta Yedek Hesap Nasıl Açılır?

Hesabı açtıktan sonra Tiktok 2 hesap kullanımı ile ilgili en önemli adımı yapmanız gerekiyor. Hesabı açmış olsanız bile bunun amacı ana hesabınızın kapatılma ihtimali ise hemen kitlenizi buraya yönlendirmeniz gerekiyor.

İçeriklerinizle, yorumlarınızla ve canlı yayında yapacağınız yönlendirmelerle kitlenizi yeni açtığınız yedek hesabınıza gönderebilirsiniz. Aynı zamanda Tiktok yedek hesap açmak ilk etapta Bu denli kolay olsa da kitleyi bu hesaba aktarmak için bazı içerikleri burada yayınlamanız gerekecektir.

Hızlı bir biçimde tüm takipçilerinizi buraya yönlendirdikten sonra ana hesabınız kapansa dahi yüksek bir takipçi kitlesiyle Tiktok içerikleri üretmeye devam edebilirsiniz. Bir noktada kaybınız olmayacağı için hesabın kapatılması sizi etkilememiş olacaktır.  

Tiktok 3.Hesap Açma

  Tiktok yedek hesap nasıl açılır konusu bir noktada kendini güvence altına almaya doğru ilerlemiş durumda. Dolayısıyla burada ikinci hesabı açmak ile üçüncü hesabı açmak arasında pek bir fark yok. Bilmeniz gereken tek şey ise bu hesapların doğrulanmış olması zorunludur.

Yani teknik olarak hesapların doğrulanması için yeni bir cep telefonu numarasına ihtiyaç duyacaksınız. Bunu kendinize ait yeni bir hat alarak yapmak en güvenilir yöntemdir. Çünkü başkasının hattı üzerinden yapacağınız Tiktok hesap doğrulama hamlesi sizin için sonrasında yaşanabilecek hesap güvenliği problemlerine yol açabilir.

Yine de aile fertlerinden birisinin telefonunu kullanarak bu adımı geçici olarak atlatmak mümkün. Bu adımları izleyerek rahatlıkla Tiktok 3.hesabı açma ve kendinizi yedek hesaplarla güvence altına alma mümkün olur.  

Tiktok Hesabı Başka Telefona Aktarma

  Tiktok hesabını başka telefonla kullanma noktasında sizi tedirgin eden herhangi bir eylem olmamalıdır. Çünkü sosyal ağın tüm içerikleri kendi sistemlerinde tuttuğunu vurgulamak gerekiyor.

Hesabınıza giriş yaparken herhangi bir sorun yaşamadığınız sürece dilediğiniz cihazla kullanımınız mümkün. Yalnızca daha önceden paylaştığınız ya da paylaşmak istediğiniz içerikler diğer telefonun depolama alanındaysa bunlara erişim sağlayamazsınız.

Sadece paylaşmış olduğunuz içerikler hesabınızda görünecek, takipçileriniz, mesajlarınız ve canlı yayınlarınız kalıcı olarak karşınıza çıkacaktır. Başka telefonda Tiktok kullanma noktasında sosyal medya devinin herhangi bir sınırlaması bulunmuyor. Yalnızca hesap hırsızlıklarına karşılık çeşitli giriş güvenlikleri bu noktada devreye giriyor. Doğrulamalarını tamamlamış olan hesaplar için burada herhangi bir dezavantaj yaşanmayacağını da özellikle vurgulamak gerekiyor.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Sıkça Sorulan Sorular

Tiktokta 2.Hesap Nasıl Açılır?

Tiktokta hesap açma için mail adresinize ihtiyacınız olacak. Mevcut hesabınızdan çıkış yapın ve almış olduğunuz yeni e-posta adresi ile tekrardan kayıt olun. Bu şekilde 2-3 veya daha fazla hesap açarak kullanım mümkündür.

Tiktok Hesabını Başka Telefonda Açmak Mümkün mü?

Evet, kullanıcı adınız ve şifrenizle farklı telefondan da Tiktok hesabı açabilirsiniz. Paylaşım ayarlarınızda depolama alanı telefonsa bazı verilere yeni telefonda ulaşamayabilirsiniz.    

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim