Tiktok Mavi Tık Nasıl Alınır? (2023)

Tiktok'ta Mavi Tik Almanın Faydaları Nelerdir?

Tiktok hesabınız veya sayfanız için Mavi tik ( doğrulanmış hesap) rozetini almak için belli kriterlere sahip olmanız gerekmekte. Tüm kriterlerin başında iki kriter dikkate alınmaktadır.

1. Hesabınızın popüler olması

2. Ünlü bir kişi olmanız Aynı zamanda tiktok firma hesaplarına da hızlı ve kolay bir şekilde mavi tik rozeti vermektedir. 

Tiktok'ta Mavi Tik Nasıl Alınır?

Tiktok'ta Mavi Tik Nasıl Alınır?[/caption] Eğer hesabınızın mavi tik alması gerektiğini düşünüyorsanız tiktok geri bildirim kısmından veya mail ile tiktok’a İngilizce metin göndermeniz ve başvuru formunu doldurarak neden mavi tik almak istediğiniz açıkça belirten bir yazı yazmanız gerekmekte.

Bu şekilde başvurunuzu tamamlarsınız. Başvuru yapmadan önce hesabınıza güvenmeniz ve size mavi tik verileceğine inanacak kadar hesabınızın popülaritesini arttırmanız gerekiyor. Tiktok’ta Nasıl Mavi Tik (tık) alırım.

  1. Hesabınızın takipçi sayısını arttırmanız gerekmekte bu da kaliteli içerikler üretmenize başlıdır.
  2. Doğru hashtag kullanmalısınız. Kullanıcılara birçok seçenek sunan tiktok’un bu kategorilerinden yararlanmalısınız
  3. Tiktok bir eğlence platformudur bu yüzden trendleri takip etmeniz de önemlidir. Trendleri takip ederek içerik üretirseniz kısa sürede yükselmeniz kaçınılmazdır.
  4. Mavi tik alan birçok kullanıcı eğlenceli içerikler üreten kullanıcılardır. Siz de eğlenceli içerikler paylaşmaya çalışın
  5. Eğer bir işletme iseniz işletme hesabı olduğunuzu kanıtlayan gerekli belgeleri tiktok’ göndererek başvurunuzu yapın. Tiktok işletme hesaplarına kolaylıkla mavi tik rozeti vermektedir.
  6. Çektiğiniz eğlenceli videolarınızı diğer platformdaki hesaplarınızdan da paylaşmayı unutmayın. Diğer platformlardaki kitlelerinizi de tiktokta kendi hesabınıza çekebilirsiniz.

Aynı zamanda tiktok mavi tik rozeti size birçok avantajlar sağlar. Mavi tik her zaman kullanıcıların gözünde bir güven bir popülarite kazanmanızı sağlayacaktır.

Hesabınız daha güvende olacak ve bir kitleye sahip olmanıza olanak tanıyacaktır. Ve tiktok sizin profilinizi onaylamış tanınan bir hesap olduğunuzu tasdiklemiş olacaktır. Bu size de güven vererek daha özgün içerikler üretmenizin yolunu açacaktır.

Tiktok Beğeni Satın Al 250 Beğeni Sadece 14.99 TL

Tiktok Takipçi Satın Al 100 Takipçi Sadece 24.99 TL

Tiktok İzlenme Satın Al 1000 Görüntüleme Sadece 4.99 TL

Sosyal Medya Ofisi Takipçi Satın Al bütün paketlerimize göz atabilirsiniz.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim