Whatsapp Profilime Gizlice Kimler Baktı? Nasıl Görürüm?

Whatsapp Profile Bakanlar Görme Yöntemleri

Whatsapp kullanıcıların çoğu profile gizlice kimler baktı, bakanların ayrıntılı listesine görüntüleme ihtiyacı duyarlar. Whatsapp özellik olarak profilde gezenleri görüntüleme şansı sunmaz.

Sadece hikayeleriniz, durumunuz kimler tarafından görüldü ona bakabilirsiniz. Aile, iş veya arkadaşlık hayatında sizi gizlice takip edenleri merak etmek en doğal hakkınız. Özellikle, eski sevgilim hala profilimi inceliyor mu? Sorusu sıklıkla gelmektedir. Yardımcı programlara yapılan görüntülenme işlemleri hakkında bilgiler sunacağız.

Whatsapp Profile Bakanlara Gösteren Uygulamalar Zararlı mı?

Whatsapp veya başka bir uygulama için ek olarak kullanacağınız birçok uygulama zararlı olabilir. Virüs yüklü programlar kişisel bilgilerinizin çalınmasına neden olur.

Profile bakanları gösteren uygulamalar da buna dahildir. Sizler vereceğimiz uygulamalardan sitemizdeki kimse sorumlu olmayacaktır. Kendi risk algınıza göre hareket ederek yükleyip yüklememek sizin elinizde.

Whatsapp Plus Uygulaması Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Whatsapp Plus, Android kullanıcıların profile kimler baktı görüntülemek için kullandığı en popüler uygulamalardandır. Kendi kayıt defterinde bulunan bilgileri ile sizinkileri eşleştirir.

Yani, profilinizde gezen kişide Whatsapp Plus yüklü değilse program herhangi bir veri kaydı yapamamaktadır. Dolayısıyla profilinizi görüntüleyen kişide de bu uygulama olmalıdır.

Eğer, düşündüğünüz gibi Whatsapp’ın bütün verilerine ulaşabilen, her şeyi görüntüleyen bir program olsaydı zaten Whatsapp’ın da güvenilirliğini sorgulamamız gerekirdi.

Whatsapp Plus Uygulaması Nasıl Kurulur ve Kullanılır?

Herkesin meraktan çatladığı, profilini görüntüleyenler öğrenme isteğini sonlandıran Whatsapp Plus uygulamasını kurmak için bazı ayrıntılar var. Kurulum ve basit kullanım için aşağıdaki adımları izleyin.

Uygulamayı yüklemeden önce Whatsapp içerisindeki mesajlarınızın yedeğini alın, bütün konuşmaları komple temizledikten sonra programı kurun ve yedeği tekrar yükleyin. Whatsapp’ın açtıktan sonra “+” düğmesini göreceksiniz. Aşağıdaki resimdeki gibi önce “+” tuşuna, gelen seçeneklerden de “more options” alanına tıklıyoruz.

Whatsapp profilime kimler baktı görmek için “more opitons” ardından “main chats screen” alanına tıklıyoruz. Ardından kırmızı işaretli “contact online toast” alanına gidiyoruz.

“Contact online toast” bölümünde ufak bir düzenlemeye ihtiyacımız var. Tıkladığımız karşımıza 2.5…. gibi bölümler gelecek. Resimdeki gibi 2.5.1 olana tıklıyoruz. Bu aşamadan sonra profili görüntüleyenler kayıt altına alınmaya başlayacaktır. Dilerseiniz; eşiniz, arkadaşınız veya ailenizden yardım isteyin. Profilinizde gezsinler ve sonra kayıtlardan işe yarıyor mu, yaramıyor mu? Kontrol edin.

Bu aşamadan sonra ayarlar bölümünden çıkıp tekrar “+” tuşuna basarak “more options” alanına girin. Görseldeki gibi “open log” bölümü göreceksiniz. Burada Whatsapp profili görüntüleyenler, kimler baktı, çevrim içi veya offline olarak görünecekler.

Buradaki listeden profilime bakanları nasıl anlarım? Buradaki kayıt defteri, sizin Whatsapp üzerinde yaptığınız işlemlere dair bilgilendirmelerdir. Kişilerinizde kayıtlı kişilerle; konuşma, mesajlaşma, veri gönderme işlemleri yaptıysanız “çevrimiçi” ibaresi görürsünüz.

Listeden yer alan telefon numaraları, eğer sizin telefon rehberinizde mevcut değilse, o kişi gizlice sizin profilinize bakanlar arasında yer alıyor demektir. Who Viewend My Whatsapp Profile, Türkçesi profile kim baktı? Uygulaması da benzer mantıkla çalışmaktadır. Yukarıdaki program ne kadar riskliyle bu da risklidir. Verilerinizin çalınma riskini göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Profile Kim Baktı Uygulamalarının Riskleri Nasıl Azaltılır?

Whatsapp profil görüntüleme sizin için ne kadar önemli bilmiyorum ama üçüncü parti uygulamaları yüklemeden önce bilmeniz gereken bazı detaylar var. Bunlara dikkat edersiniz riski azaltabilirsiniz.

Ücretli veya ücretsiz bir antivirüs uygulamasını telefonunuza indirin ve kurun. Gerekli ayarları yaptıktan sonra telefonunuzu tarayın. Uygulamaları yüklemeden önce telefonunuzda program aktif olmalı ki indirme ve yükleme esnasında virüsler tespit edilebilsin.

Uygulama antivirüs testinden geçtikten sonra kurulum tamamlanır. Ardından Whatsapp’a programı eklemeniz gerekir. Bu işlemden sonra karşınıza “+” işareti çıkar. Buraya tıkladığınızda profilinize kimler baktı görebilirsiniz.

Whatsapp profilime bakanları genelde gençler tercih ediyor. Manitasından ayrılanlar, hala beni düşünüyor mu diyenler… Tabii, yaşı ileri olmasına rağmen sadece meraktan bile bu programları kullananlar mevcut.

Whatsapp profilinize gizlice bakanlar, kim baktı diye merak edenlerin sorularını yanıtlamaya çalıştık. Yorum bölümünden konu ile ilgili sorularınızı bize yöneltebilirsiniz.  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim