Youtube İle Nasıl İletişime Geçebilirim? Link

Youtube İle Nasıl İletişime Geçme Yöntemleri Nelerdir?

Youtube birçok kullanıcının hem video izlemek hem içerik üretmek hem de gelir elde etmek için kullanmış olduğu bir platformdur. Son zamanlarda içerik üreticilerine sağladığı imkanlar ve gelir elde etmedeki başarısı göz önünde bulundurulduğunda çok sık ziyaret edilen platformlar arasında yerini almaktadır.

Video- görsel ve ses imkanları  da insanlara sunduğu için çok çeşitli kullanıcıları kendine çekebilmektedir. Örneğin instagramda bir video yayınladığınızda izlenme sıklığı ile youtube’de çok daha farklı olmaktadır.  

Herhangi bir konuda bilgi edinmek veya keyif için bir şeyler izlemek istediğimizde ilk girdiğimiz platform youtube olmakta sevdiğimiz dizileri , müzikleri , ya da haberleri dahi artık youtube aracılığı ile izlemekteyiz hal böyle olunca iş ortaklığı gibi youtubede kullanıcılar kendilerine bir kanal oluşturarak youtube’ye içerik üretmeye hatta youtube çalışanı olmaya başlamaktadır.

Youtube ‘de bunun karşılığında kullanıcılarına para kazandırmaktadır. Tabi bunun da ayrı ayrı kriterleri bulunmaktadır.   Durum böyle olunca kullanıcıların bazen youtube’den destek alması ya da rahatsız oldukları bir konuyu dile getirmeleri gerekmektedir.

Bu durumda youtube ile nasıl iletişime geçebilirim soruları akıllara girmektedir. Herkes youtube ile direkt olarak iletişime geçebilir  miyim diye düşünmektedir. Evet youtube teknik destek için direkt olarak iletişime geçebilirsiniz mail ile fakat içerik üreticisi olmanız ve 10.000 saati doldurmuş olmanız gerekmektedir.

Eğer 10.000 saati doldurmuş iseniz sağ üst köşede profil fotoğrafınıza tıklayın ardından açılan pencereden yardım menüsüne tıklayın ardından daha fazla yardıma mı ihtiyacın var ? ve geri bildirim gönderin seçenekleri çıkacaktır. Daha fazla yardıma ihtiyacın mı var seçeneğine tıklayın.

Ardından açılan yeni menüde yardıma ihtiyacınız olan kategoriyi seçin. Sonrasında “İçerik Oluşturucu Destek Ekibiyle İletişime Geç” seçeneğine dokunun. Bu aşamayı geçtikten sonra eğer şartlarınız uygun ise e-posta desteği seçeneğini seçebilir ve destek almak istediğiniz konu hakkında bir mail yazabilirsiniz. https://www.youtube.com/t/contact_us?hl=tr adresinden youtube ile iletişime geçebilirsiniz.

Son olarak kanal URL’nizi, adınızı, soyadınızı, E-posta adresinizi yazın ve ek talimatları izledikten sonra Gönder düğmesine basın. Aynı zamanda youtube ile iletişim kurmak istediğinizde bunun birçok farklı yöntemleri bulunmakta eğer 10.000 saate ulaşmamış ama youtube’den bir destek ya da herhangi bir probleminizi dile getirmek istiyorsanız diğer platformlar üzerinden de bu işlemi yapabilirsiniz fakat problem şu ki ;   İnstagramda Nasıl Mavi Tik Alınır  

Youtube'ye Başka Nasıl Ulaşabilirim?

twitter – instagram – facebook üzerinden direkt mesaj göndererek youtube ile iletişime geçemezsiniz bu mümkün olmayan bir durumdur fakat youtube’nin bu platformlarda yayınlamış olduğu gönderilerin altına yorumlar yapabilirsiniz ve youtube’yi etiketleyebilirsiniz.

Aynı şekilde twitter üzerinden iletişime geçmek istiyorsanız tweet paylaşabilir ve tweetinizin sonuna youtube hesabınız @youtube olarak etiketleyebilirsiniz. Eğer mümkün ise ve mesajınızı görürler ise mutlaka size geri dönüş sağlayacaklarından emin olabilirsiniz.

Youtube diğer sosyal medya platformlarının bence çok çok daha üstünde bir platform çünkü derya gibi her şeyi paylaşabiliyor ve insanların dikkatini çeken videolardan yola çıkarak insanlara her şeyi anlatabilme imkanına sahip olabilmektedir.

Aynı zamanda kitle toplamanın en hızlı ve kolay yolunun youtube olduğuna inanıyorum. Eğer Bu yazıya denk gelmiş ve youtube kanalınız yok ve sosyal medya’da kendinize bir yer bulmak istiyorsanız bir an önce bir kanal oluşturarak işe başlayabilirsiniz.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim