Youtube Mp3 Nasıl İndirilir? Ücretsiz ve Programsız

Youtube Mp3 nasıl indirilir sorusunun gündemden düşmemesinin ana nedenlerinden birisi çok fazla müzik içeriğine sahip olmasıdır. Hatta öyle ki sanatçılar Spotify gibi pek çok müzik dinleme uygulaması kullanmalarına rağmen Youtube üzerinden müzik dinlemeye devam edebiliyorlar.

Bunun en temel sebebi ise Youtube üzerinde telifi aktif olmayan parçaların, coverların ya da alternatif parçaların paylaşılabiliyor olmasıdır. Bazı sanatçılar yalnızca telif hakkına tabi olabilen eserlerini çeşitli müzik dinleme platformlarından dinleyicilerine sunuyor.

Oysa ki Youtube müzik dinlemek için kullanılabilecek en geniş alanlardan birisini sunuyor. Şimdiye kadar yüklenmiş olan ve direkt sanatçı ve müzisyen profillerinin dışında bireysel olarak kanalı olan herkes elindeki video ve şarkı içeriklerini yükleyebiliyor.

Tabii ki bu durum telif hakkı ihlallerine sebep oluyor olsa da pek çok sanatçı bu telif hakkından feragat ederek bu versiyonların Youtube üzerinden dinlenebilmesini sağlayabiliyor. İnsanlar ise Youtube Mp3 indirme işlemiyle beraber sevdikleri parçaları bilgisayarlarına, cep telefonlarına ya da tabletlerine indirmek istiyorlar.

Bu sayede hem her defasında internet üzerinden dinlemek zorunda kalmıyorlar hem de sevdikleri parçaya sahip olmuş oluyorlar. Bunu yapabilen web servisleri ve aplikasyonlar ise hem ücretli hem de ücretsiz olarak farklı özelliklerle karşımıza çıkabiliyor.  

Youtube Mp3 İndirme Programı Ücretsiz

Youtube Mp3 indirme programı kullanmak isteyenler çoğunlukla masaüstü bir cihazla değil mobil bir cihazla bu işlemi yapmak istiyorlar. Teknik olarak cep telefonundan mp3 indirme işleminde aplikasyon kullanılması çok daha yaygın bir alışkanlık. Bunu daha iyi bir noktada değerlendirmek isteyenler için ücretli pek çok aplikasyon desteği sunulduğunu vurgulamak gerekiyor.

Ayrıca direkt telefonun depolama alanına kaydetmiyor olsa da Youtube Premium ile indirme işlemi aplikasyon üzerinde gerçekleştirilebiliyor. Eğer Youtube ücretsiz Mp3 indirme programı arıyorsanız Google Play Store üzerinde ya da App Store üzerinde bunu bulmanız mümkün. Aplikasyonu yükledikten sonra ise yapmanız gerekenler oldukça basit adımlardan oluşuyor.

 • Aplikasyonun üst kısmında ya da alt kısmında yer alan arama kısmından indirmek istediğiniz şarkının ismini yazarak arayabilirsiniz.
 • Direkt olarak Youtube içerikleri arasından sonuçlar karşınıza çıkacak ve arama tamamlandığında istediğiniz videoyu seçebileceksiniz.
 • Bunun bir alternatifi ise indirmek istediğiniz videonun linkini kopyalayıp arama satırına yapıştırmaktır.
 • Direkt olarak videoyu bulduğunuz için indirme sayfasına geçebilirsiniz.
 • İndirme sayfasında mp3 olarak indirmek için formatı seçtikten sonra ses kalitesini belirleyip, dilerseniz ismini özelleştirerek indir seçeneğiyle devam edebilirsiniz.
 • İnternet bağlantınızın hızına bağlı olarak indirme işlemi başlayacak ve sonuçlanacaktır.

  Youtube mp3 indirme uygulaması sayesinde arama sonucundan ya da linki yapıştırarak tek tıkla indirme işlemini başlatabileceğiniz için sorunsuz bir hizmet alabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz uygulamalarda da Pro sürüm seçeneğiyle daha yüksek ses kalitesiyle ve farklı formatlarda indirme seçeneklerini aktif konuma getirebilirsiniz. Ücretli uygulamalarda zaten bu özellikler standart olarak size sunulmaktadır.  

Youtube Yorum Satın Al 10 Yorum 9.99 TL

Youtube İzlenme Satın Al 100 İzlenme 14.99 TL

Youtube Beğeni Satın Al 100 Beğeni 6.99 TL

Youtube Abone Satın Al 100 Abone 74.99 TL

Youtube Yorum Beğenisi Satın Al 50 Yorum Beğenisi 4.99 TL

 

Youtube’dan Programsız Mp3 İndirme

  Mobil olarak uygulamalar tercih ediliyor olsa da halen daha cep telefonu ve tabletine de web servisleriyle yani direkt site üzerinden indirme işlemini başlatmak isteyenler var. Youtube programsız mp3 indirme aşamasında ise web siteleri kullanılıyor ve aynı adımlar bu şekilde sağlanıyor.

Dilerseniz bunu masaüstü cihazlarınızda kullanabildiğiniz gibi cep telefonunuzda da tarayıcı üzerinden tercih edebilirsiniz.   Youtube mp3 indirme programsız olarak yapılırken bazı servisler için üyelik zorunluluğu oluşabiliyor. Daha doğrusu ideal bir ses kalitesinde mp3 formatında indirme işlemi yapabilmek adına üye olmanız zorunluluk haline getirilebiliyor.

 • İndirmek istediğiniz videonun linkini kopyalayarak ilgili sayfada arama kısmına yapıştırın.
 • Akabinde karşınıza videonun indirme ayarları çıkacaktır.
 • Stok olarak çoğu sitede mp4 seçili olduğu için video indirmenin başlaması klasik ayarlardadır.
 • Burada mp3 seçeneğini tercih ettikten sonra ses kalitesini belirleyerek devam edebilirsiniz.
 • Yine ismi istediğiniz gibi özelleştirip indir dedikten sonra işlem başlayacaktır.

Kısa sürede indirmek istediğiniz şarkıyı indirebilir, Youtube telefona mp3 indirme işlemini tamamladığınız için internetinizden yemeden müzik dinleme keyfine erişebilirsiniz. Ayrıca Premium almak istemeyenler için bu sayede reklamsız müzik dinleme keyfinin ücretsiz bir biçimde aktif olacağını da vurgulamak gerekiyor. Web servisleri ücretsiz olarak bu hizmeti sunarak hem video hem de şarkı indirme işlemlerinde tercih edilebiliyor. Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Youtube MP3 Nasıl İndirilir?

Youtube videolarını mp3 olarak programsız ve ücretsiz indirmek için yardımcı web sitelerine ihtiyacımız olacak. Google’a youtube mp3 indir yazdığınızda karşınıza çıkan sitelere mp3 olarak çevirmek istediğiniz videonun linkini yapıştırarak kolayca yapabilirsiniz.

Youtube Videolarını MP3’e Çevirme

https://flvconverter.org/ buradaki alana Youtube video linkini yapıştırın. MP3 ve MP4 dönüştürmek olarak 2 seçenek çıkacak. Hangisini istiyorsanız seçin ve indir dönüştürücü butonuna basarak hemen indirin.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim