Youtube Oynatma Listesi Nasıl İndirilir? 2 Yöntem

Youtube üzerinden dinlediğiniz şarkları oynatma listesine eklediniz, toplu şekilde nasıl indirilir? Merak ediyorsunuz. Tek seferde bütün çalma listesi nasıl iner? Resimli olarak anlatacağız

Youtube şüphesiz ki; müzik, komik videolar, yemek tarifleri gibi birçok farklı videoları barındıran en geniş sosyal medya ağıdır. Oynatma listesi için Spotify kullanılsa da Youtube kitlesi çok geniştir.

 • Çalma listelerini bilgisayara indirme işlemi yaparak çevrimdışı dinleme imkânına sahip olacaksınız.

 • Resimli anlatımda size 2 farklı site vereceğiz.

 • Bunlardan birisi Youtube oynatma listesini tek seferde, “zip” halinde indirir. “Rar” olarak saklayabilirsiniz.

 • Diğeri ise; bütün çalma listesini ayıracak, yanlarında indir sekmesi bulunacak.

 • Eğer şarkı oynatma listenizde 20 video varsa ve sadece aralarından birkaçını indirmek istiyorsanız ikinci seçeneği kullanabilirsiniz.

Youtube Çalma Listesi Toplu Halde İndirme Resimli Anlatım

Youtube çalma listemizi tek seferde, toplu olarak indirmek için yardımcı bir web sitesine ihtiyacımız olacak. Program olmaması daha güvenli olduğu için bu yöntemle oynatma listesi indirme işlemini seçtik.

İlk olarak Youtube hesabınıza giriş yapın, oynatma listenizin “public” yani herkese açık olduğundan emin olun.

Genelde çalma listeleri “private” olur ve indirme siteleri dosyalara ulaşamaz ve MP3 veya MP4 formatında indirme şansına sahip olmazsınız.

Aşağıdaki görselde, Youtube oynatma listesi nasıl public yapılır? Görebilirsiniz. Youtube oynatma listemizi herkese açık olarak ayarladık. Sırada bu listemizi indirmek istediğimiz web sitesine gitmek kaldı. “https://loader.to/tr/” Sitesine giriş yapmadan önce oynatma listesi linkini kopyalayın.

 • Yukarıdaki linki kopyaladıktan sonra “https://loader.to/tr/” sitesine giriş yaptık
 • Görseldeki gibi kopyaladığımız Youtube çalma listesinin linkini bu alana yapıştırıyoruz.
 • Ben örnekte MP3 seçtim. Sadece müzik olarak indirmek istiyorum. Siz farklı şekilde indirmek istiyorsanız MP3 alanını değiştirebilirsiniz.
 • Çalma listesinin sırasını dahi ayarlayabilirsiniz. 1-2-3’ten başlat, 20. Şarkıda durdur…
 • Download dedikten sonra çalma listeniz toplu halde tek bir dosya halinde, “zip veya rar” olarak inecektir
 • .
 • Bu aşamadan sonra indirilenler klasöründen Youtube çalma listenizi bilgisayarınızda çevrimdışı dinlemeye başlayabilirsiniz
 • .
 • Youtube videolarını MP3’e çevirerek oynatma listesinin tamamını indirme işlemimiz bu kadar. Şimdi, oynatma listesi komple listelensin ama ben içlerinden bazılarını indirmek istiyorum? Diyenlere farklı bir site ile işlem yapacağız.

Youtube Çalma Listesi İçerisinden Bazı Şarkıları İndirmek

Youtube çalma listesiniz çok geniş, tek tek uğraşamıyorsunuz, bütün oynatma listesi MP3’e çevrilecek, ama siz tek tek indireceksiniz.

 • Bunun için Yukarıdaki gibi tekrar oynatma listemizin linkini kopyalıyoruz.
 • Bu işlem için “https://converterbear.co/tr/” kullanacağımız site adresi bu.
 • Tarayıcınıza kopyalayın ve resimdeki gibi Youtube oynatma listenizi URL alanına yapıştırarak dönüştürmek yazılı yere tıklayın.
 • “Dönüştürmek” dedikten sonra, bütün çalma listeniz MP3’ dönüşür ve aşağıdaki tek tek listelenir. Böylece siz, oynatma listemden istediğiniz, seçtiğiniz şarkıyı indirirsiniz.

Youtube Oynatma Listesi Nasıl İndirilir?

http://Youtube Oynatma Listesi Nasıl İndirilir? Görselde gördüğünüz gibi. Örnek Youtube oynatma listemizde 2 parça vardı, ikisi de MP3’e çevrildi. İstediğiniz şarkı için “indirmeye git” diyorsunuz, böylece bütün çalma listesini indirmek zorunda kalmıyorsunuz.

Android Telefonlarda Youtube Oynatma Listesi Nasıl İndirilir?

Akıllı telefonlarda Youtube oynatma listesi indirmek için Android telefonunuz olmalı. iOS’ta bu tür uygulamalarla çalma listesi indirmek zor. Yukarıda indirdiğiniz listeye telefonunuza da yükleyerek çevrımdışı şarkı dinleyebilirsiniz.

 1. Android telefonlar için TubeMate uygulamasını yüklüyoruz.
 2. Bu program içerisinden Youtube bölümüne bulup giriş yapıyoruz ve oynatma listemizi buluyoruz.
 3. Listeyi gördüğünüz zaman karşınıza indirme ile ilgili talimatlar gelecektir.
 4. Dilerseniz çalma listenizdeki şarkıların isimlerini dâhil değiştirebilirsiniz.
 5. Android telefonlar için Youtube oynatma listesi indirme veya diğer bütün uygulama ve programları tasvip etmiyoruz.
 6. Güvenlik açısından zafiyet yaratabilirler.

Bu konuda sorumluluk sosyalmedyaofisi.com sitesi ve yazar ekibine ait değildir. Youtube oynatma listesi toplu halde nasıl indirilir, çalma listesi içerisinden istediğimiz şarkıyı nasıl indiririz, Android telefonda Youtube şarkı listesi indirme gibi sorularınıza yanıt vermeye çalıştık. Yorum yazarak destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim