Youtube Vanced Nasıl Kurulur?

Premium ile beraber ciddi bir kitlenin tepkisini çekse de Youtube Vanced nasıl kurulur sorusunun sık gündeme gelmesinden anlaşılıyor ki bu süreç geride kaldı. Aslında Youtube Premium özelliği pek çok kullanıcıyı rahatsız etse de bu özellikten memnun olan daha büyük bir kitle var.

Reklamsız video deneyimi, özel içerikler, arka planda çalışması, Youtube Music uzantısı gibi ayrıcalıklar tek bir paket olarak sunuluyor. Eğer bu Premium özelliklerinin ardından Youtube Vanced nedir diye merak etmeye başladıysanız ücret ödemek istemiyor olabilirsiniz.

Çünkü Vanced olarak piyasaya sunulan bir aplikasyon standart kullanıcılara daha gelişmiş bir Youtube deneyimi sunmayı başarıyor. Üstelik Premium gibi aylık abonelik ücretine sahip olmaması ve tamamen bedava olması çok daha ilgi çekici bir hal almasını sağlıyor.

Herhangi bir ücret ödemeden Youtube Vanced kullanımı ile beraber Premium özelliklerden faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz. Tümüyle reklamsız bir video deneyimi sunulmasının haricinde en sevilen özelliği arka planda oynatma seçeneğinin aktif olmasıdır.

Böylece ücretsiz bir biçimde Premium kullanıyormuş gibi tüm avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Youtube Vanced kurulumu ile ilgili yardıma ihtiyacınız varsa size rehber niteliğinde bir içerik sunuyoruz. Adım adım yapmanız gerekenleri bir araya getirdik.

  • Öncelikle resmi sitesinden Vanced aplikasyonunu indirerek başlıyoruz.
  • İndirme işlemi öncesinde Ayarlar, Gelişmiş Ayarlar, Güvenlik, Bilinmeyen Kaynaklar kısmından APK yükleme işlemine izin vermeniz gerekmektedir.
  • Ardından indirilenler içerisinde bulunan Vanced APK dosyasına tıklayarak yüklemeyi başlatabilirsiniz.
  • Aynı zamanda Google Play Store üzerinde yer alan Split APK’s Installer uygulamasını yükleyebilirsiniz.
  • Split APKs Intstaller uygulaması ile indirmiş olduğunuz Vanced uygulamasını çok daha kolay ve hızlı kurabilirsiniz.
  • Ayrıca resmi web sitesinde Youtube Vanced Manager isimli APK dosyasıyla otomatik kurulumu başlatabilirsiniz.

Youtube Yorum Satın Al 10 Yorum 9.99 TL

Youtube İzlenme Satın Al 100 İzlenme 14.99 TL

Youtube Beğeni Satın Al 100 Beğeni 6.99 TL

Youtube Yorum Beğenisi Satın Al 50 Yorum Beğenisi 4.99 TL

Youtube +4000 Saat İzlenme Satın Al Kampanya

Youtube Vanced Bilgisayara Nasıl Kurulur?

  Youtube Vanced kurulumu PC için de mümkün olsa da direkt olarak Windows ve Mac sürümlerine rastlamak olanaksız. Burada yapmanız gereken şey mobil cihazınızı bir emülatör yardımıyla bilgisayarınıza aktarmak. Ki bu işlem oldukça basit olup son derece hızlı bir biçimde cep telefonunuzun ya da tabletinizin ekranını bilgisayarınızdan kontrol etmenize olanak tanımaktadır.  

Vanced bilgisayar kurulumu için öncelikle ihtiyacınız olan şey bir Android emülatör. Akla ilk gelen seçenek olan Bluestacks bunun için uygun bir seçim olabilir. Yine alternatif tüm emülatörleri kullanabileceğinizi hatırlatalım. Vanced yüklü ve aktif edilmiş bir mobil cihazı emülatör yardımıyla tanıttığınızda ise bilgisayarınızdan da reklamsız bir Youtube deneyimi yaşamaya başlayabilirsiniz.  

Youtube Vanced Güvenli Mi?

  Elbette ki Youtube Vanced güvenilir mi gibi bir soruyla sürekli karşılaşmak son derece normal. Çok büyük bir kitle tarafından kullanılıyor olması ciddi bir etki alanı yaratabiliyor. Yine de yaşanan süreci değerlendirirken bazı temel unsurları görmezden gelmemek gerekiyor.

Örneğin ücretli olan bir hizmeti tamamen ücretsiz olarak kullanma olanak tanıyor. Dolayısıyla bunun yasal bir aplikasyon olmadığını söylemeden geçmemeliyiz. APK dosyası olarak yükleniyor olması çeşitli izinler vermeniz ve bu izinleri verirken güvenlik donanımlarını kapatmanız gerektiği anlamına geliyor. İşte tüm bunları aynı potada erittiğimizde de Youtube Vanced zararları ile karşı karşıya kalmak mümkün olabiliyor.

Pek çok hesabımıza erişim sağladığımız mobil cihazlarımızda olası bir güvenlik riskinin bize pahalıya patlayacağı aşikâr. Ki bazı kullanıcıların Youtube Vanced şikâyetleri kapsamında buna benzer yorumlarına rastlanabiliyor. Tabii ki direkt olarak güvenilir değil ya da riskli demek doğru olmayacaktır. Yine de uygun fiyatıyla Premium özelliğini kullanmak kadar güvenli olmadığı ifade edilebilir. Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Sıkça Sorulan Sorular

Youtube Vanced Nedir?

Vanced bir aplikasyondur. Bu uygulama daha gelişmiş Youtube kullanımı sunar. Özellikle arka planda müzik dinlemek isteyenler tercih ediyor. Tabii, tek başına yeterli değil, micro g ile birlikte yüklenmesi gerekli.

Youtube Vanced Nasıl Kurulur?

Vanced kurmak için resmi sayfasından indirmemiz gerekiyor. Android kullanıcıları APK 2021 versiyonunu indirerek de yükleyebilirler. APK yüklemesi öncesi ayarlar –  gelişmiş ayarlar - güvenlik  - bilinmeyen kaynaklar bölümünden gerekli izinleri vermeniz gerekiyor. Youtube Vanced Manager isimli APK dosyasıyla otomatik kurulumu başlatabilirsiniz.  

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim