Youtube Video Nasıl İndirilir? Programsız Telefona ve Galeriye

Youtube video nasıl indirilir sorusunu sık sık soruyorsanız bunun basit yollarını bir araya getirdik. Özellikle video ve klipler için global çapta en büyük sağlayıcı olması sebebiyle Youtube müzik dinleyenler için de önemli bir alternatife dönüşüyor.

Dolayısıyla her seferinde internet harcamak istemeyen, uzun yollarda videoları indirerek sonradan izlemeyi düşünen ya da buna benzer sebeplerle video indirmeyi tercih eden herkes bunu merak ediyor. Youtube ise herhangi bir şekilde video indirme işlemini standart kullanıcılarına sunmuyor.  

Yalnızca online izleme noktasında hizmet sunmasının dışında son yıllarda daha da yaygınlaşan Premium özelliğiyle bu seçeneği kullanıcılarına açtı. Özellikle yüksek kalitede ve seçenekleri kendinizin belirlediği bir biçimde indirme işlemi sağlaması pek çok kullanıcının tercih etmesine yol açtı.

Youtube Premium ile video indirmek isteyenlerin aylık olarak ödediği meblağ ise Türkiye'de 16,99 TL.   Tabii ki Youtube'tan video indirmek istediğinizde tek yol Premium üyelik açmak değil. Aksine burada karşınıza çıkacak pek çok aplikasyon ve web sitesi olacaktır.

Bunları direkt olarak ücretsiz biçimde kullanabileceğiniz gibi yüksek kalitede indirme sağlaması ile ücretli uygulamalardan da faydalanabilirsiniz. Yalnızca güvenilir aplikasyonları tercih etmeniz ise telefonunuza ya da bilgisayarınıza indireceğiniz içeriklerde büyük önem arz ediyor. Güvenliğiniz için bu noktayı es geçmemekte fayda var.

Youtube Video İndirme Programı

Youtube Video İndirme Programı

  Hemen Youtube video nasıl indirilir ile ilgili en kolay yöntemleri sıralamak gerekiyor. Bunların ilki yıllardan beri kullanılan ve halen daha da aktif olan web siteleridir. Bu web sitelerine ilgili videonun linkini girdiğiniz takdirde karşınıza video sayfası çıkıyor.

Ayarlamalar kısmından ise videonun görüntü kalitesini ya da MP3 yani direkt olarak ses dosyasına dönüştürülmüş halini seçerek indir diyebiliyorsunuz. Dilediğiniz gibi adlandırabildiğiniz bu dosya ise kısa sürede telefonunuzun dosyaları arasındaki ilgili programın klasörüne dahil oluyor. https://tr.savefrom.net/1-how-to-download-youtube-video.html linkine indirmek istediğiniz yotube video linkini kopyalayıp yükleyebilirsiniz.

  Youtube'dan galeriye nasıl video indirilir sorusunun bir diğer yanıtı ise bunun için üretilmiş olan aplikasyonlardır. Hem App Store üzerinde hem de Google Play Store üzerinden bu aplikasyonlara ulaşabilirsiniz. Ücretli ve ücretsiz olarak pek çok seçeneğiniz olacak ve ücretsiz olan uygulamaların büyük bir çoğunluğu reklam gösterimi ile sunulacaktır. Ancak reklamları geçtikten sonra sorunsuz bir biçimde indirme işlemini yapabileceğinizi vurgulayalım.  

Youtube video indirme aşamasında bazı uygulamalar veya web sitelerinde ses ve görüntü senkronizasyonunda hatalar olabileceği gibi bazılarında ise videolar çeşitli reklam ya da ek uygulamalarla inebiliyorlar. Bunlara dikkat etmek adına seçeceğiniz aplikasyonun yorumlarına dikkat etmek gerek.

Ayrıca halen daha pek çok kullanıcının Youtube video indirme sitesi tercih etmesi yoğun reklamlardan kaçınmak içindir. Uygulama içi reklamlar belirli bir süre geçilemediği için kullanım konforunu ciddi boyutlarda etkilemektedir.  

Youtube Premium İle Video İndirme

  Ekstradan ise Premium ile Youtube nasıl video indirilir sorusunun yanıtını kolaylıkla bulabilirsiniz. Premium özelliği ilk olarak 2015 yılında yayınlanmaya başlandı ve geçtiğimiz yıllarda da Türkiye'de kullanıma açıldı.

Bunun akabinde oldukça uygun bir aylık ödeme ile sahip olunabilmesi ciddi bir kullanıcı sayısına ulaşılmasına olanak tanıdı. Burada yapmanız gereken ekstra hiçbir adım olmadan direkt video sayfasından dilediğiniz kalitede video indirme işlemini başlatabiliyorsunuz.  

Youtube video indir seçeneğini ilgili videonun sayfasında yer alan beğen, beğenme, paylaş gibi butonların yer aldığı indir butonuna tıklayarak başlatabilirsiniz. Kısa bir sürede video telefonunuza inmiş olacak.

Ancak burada da kullanıcıların en rahatsız olduğu noktalardan birisi indirilen içeriklerin galeriye değil Youtube uygulaması üzerine kaydoluyor olmasıdır. Direkt olarak oynatıcıyla değil yine internet bağlantısı olmadan Youtube uygulaması üzerinden izleyebilir ve link olarak paylaşımını yapabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

Youtube Video Nasıl İndirilir?

Premium dışında video indirmek için harici siteleri kullanabilirsiniz. Makalemizde verdiğimiz link üzerinden download işlemi yapabilirsiniz.

Youtube Premium Video İndirme

En sağlıklı, güvenli yol, aylık belirli ücret ödeyerek premium üye olarak sınırsız indirme seçeneğine sahip olmanızdır.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim