Youtube Yaptığım Yorumları Görme ve Toplu Silme Yolları

Youtube yaptığım yorumları görme işlemi artık herkesin diline pelesenk olmuş bir soru cümlesine dönüştü. Buna neden olan faktör ise sonradan pişman olunan yorumlar ve artık gözükmesini istemediğiniz görüşler.

Tabii ki zamanla bu yorumların gözükmemesini istemek kadar doğal bir şey yok. Ancak bunu hangi ayar modülünden yapacağınızı bilmiyorsanız videoları hatırlamayı denemiş olabilirsiniz.

Tabii ki video paylaşım ağının bu noktada kullanıcılarına sunduğu kolay bir yöntem var. Geçmiş gibi aynı zamanda aramaları da görüntüleyebileceğiniz yorumlar kısmına ulaşabilirsiniz.

Bu alanda yalnızca beğendiğiniz videoları, sizin oynatma listelerinizi, sizin yaptığınız yorumları görebileceğinizi vurgulayalım. Youtube yorumlarımı görmek istiyorum diyen herkesin kullanacağı yol şu şekilde özetlenebilir.

Youtube Yorum Geçmişi Görme 4 Adım

  • Youtube hesabınıza giriş yapın.
  • Masaüstü versiyon açıkken sol tarafta bulunan menüden geçmiş sekmesine tıklayın.
  • Karşınıza çıkan menüde sağ tarafta yer alan seçenekler arasında Yorumlar kısmını görebilirsiniz.
  • Yorumlar kısmında bulunan tüm yorumlar sizin daha önceden bir içeriğe yaptığınız yorumları kapsamaktadır.

  Buraya tıkladıktan sonra Youtube yaptığım yorumlar nerede sorusunun yanıtını bulmuş olacaksınız. Aynı zamanda burada yorumlar üzerinde değişiklik yapma, silme, gizleme gibi pek çok aksiyon almanız mümkün kılınıyor.  

Youtube Yorum Satın Al 10 Yorum 9.99 TL

Youtube İzlenme Satın Al 100 İzlenme 14.99 TL

Youtube Beğeni Satın Al 100 Beğeni 6.99 TL

Youtube Abone Satın Al 100 Abone 74.99 TL

Youtube Yorum Geçmişi Mobilden Görme Yöntemi

  Aslında bu sorunun bu kadar çok sorulmasının en önemli sebeplerinden birisi mobilde görüntülenmemesidir. Yani teknik olarak Youtube yorumları mobilde nerede sorusu daha sık gündeme geliyor olabilir.

Uygulama üzerinden daha önceden yapmış olduğu yorumları arayanlar ne yazık ki bunu başaramıyor. Çünkü aplikasyonda geçmiş kısmı bulunsa da yalnızca geçmişte izlediğiniz videoları listeleyen bir modülle karşı karşıya kalacaksınız.  

İşte bu yüzden cep telefonunda Youtube geçmişte yapılan yorumlarımı bulmak istiyorum diyorsanız iki seçeneğiniz olduğunu söyleyebiliriz. Bunlardan birincisi direkt olarak tarayıcı tabanlı giriş yapmak ve mobil cihazınızın tarayıcısıyla Youtube’a erişmek.

Diğeri ise direkt olarak yorum geçmişini açan linki kullanmaktır. Fakat bu linki kullanmak için de otomatik olarak tarayıcı tabanlı bir girişi tercih etmek zorunda kaldığınızı vurgulayalım.   Mevcut link youtube.com/feed/history/comment_history/ olarak karşımıza çıkıyor.

Fakat bazı tarayıcılarda bunun doğrudan bizim yaptığımız yorumlara aktarmadığını bildiren pek çok geri dönüş var. Dolayısıyla Youtube yapılan yorumları görme mobil adımında da tarayıcı tabanlı giriş yapmak daha makul bir seçenek olacaktır.  

Youtube Tüm Geçmiş Yorumları Silme İşlemi

  Youtube yaptığım yorumları silme ya da düzenleme üzerine bir talebiniz varsa bunun için de pek çok seçenek sunabiliyor. Tabii ki genellikle insanların büyük çoğunluğu yaptıkları tüm yorumları silmek istiyor ve bunun için kanalını kapatıyor.

Böylece kanalı içerikleriyle, takipçileriyle ve oynatma listeleriyle beraber silerken yapılan yorumlar ve atılan beğenilerin tamamını da ortadan kaldırmış oluyor. Yine de bundan daha kolay ve pratik bir yol olduğunu vurgulamak gerek.

Youtube Yaptığım Yorumları 3 Adımda Toplu Silme

  1. Masaüstü bilgisayar veya laptoptan Youtube hesabınıza giriş yapın.
  2. Geçmiş sekmesinde yorumlar bölümüne tıklayın.
  3. Silmek istediğiniz yorumları seçip topluca silebilirsiniz.

Tabii ki Youtube yorumları toplu silme noktasında bu seçeneği sunduğu gibi mevcut yorumları değiştirme seçeneğini de açık bırakıyor.

Yani isterseniz artık görünmesini istemediğiniz ya da şimdiki görüşünüze ters düşen bir yorumunuzu düzenleyerek daha sağlıklı bir yorum denetimi yapmanız mümkün hale getirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Sıkça Sorulan Sorular

Youtube Yaptığım Yorumlar Nasıl Görünür?

Youtube yaptığım yorumları hangi video ya da içeriği yaptığınızı unuttuysanız bunun basit bir yolu var. Youtube hesaba giriş yaptığınız zaman sol alanda “History” ya da geçmiş yazan sekme göreceksiniz.

Tıkladığınızda en son izlediğiniz videolar karşınıza çıkar. Sağ alanda comments ya da yorumlar diye bir alan var. Tıkladığınızda geçmiş yorumları görebilirsiniz.

Youtube Tüm Yorumlar Nasıl Silinir?

Youtube tüm yorumları tek bir alanda görebiliyorsunuz ve çarpıya tıklayarak silebiliyorsunuz. Tümünü sil diye bir buton yok. Lakin Youtube kanal gizleme yapıp sonra gizli kanalı tekrar açarak bu şekilde de kurtulabilirsiniz.

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim