Youtubedan Film Nasıl İndirilir? Galeriye İndirme

Youtubedan film nasıl indirilir sorusunun yanıtını pek çok farklı şekilde vermek mümkün. Çünkü bu video izlemek ve indirmekten biraz daha farklı bir noktayı temsil ediyor. Bireysel kullanımın dışında kurumsal kullanım için de önemli bir yere sahip olan platform pek çok kullanıcının beğenisini topluyor.

Örneğin farklı reklamlara boğulduğumuz film siteleri bizlere zor zamanlar yaşatabiliyorken film izlemek için güncel bir alternatifimiz olabiliyor. Youtube film izleme deneyimini üst noktaya çıkaran bir playera sahip olması dışında direkt olarak kurumsal film şirketlerinin sunduğu yapımlara ulaşmamıza olanak tanıyor.

Yani bir bakıma herkesin aradığı filmlere sorunsuz bir biçimde yüksek kalitede video ve sesle ulaşabiliyoruz. İşte bu yüzden de bu filmleri dışarıdayken izlemek, sonra izlemek ya da bu filmi arşivinize katmak istemeniz son derece normalleşiyor.

Akla ise hemen Youtube film indirme işlemi geliyor. Teknik olarak eğer Youtube Premium kullanıyorsanız bunu hemen indir seçeneğinden uygulama üzerinde izlenebilecek şekilde indirebilirsiniz. Film cihazınızın galerisinde ya da dosyalarınız arasında gözükmez.

Ancak internete bağlı olmasanız bile açıp izleme şansına sahip olursunuz. Video yayından kaldırılana kadar bu geçerliliğini korur. Bunun haricinde ise dosyayı direkt olarak indirmek isteyebilirsiniz.

Yani Youtube’dan film indirmek istediğinizde bunu aynı zamanda galeriniz ya da dosyalarınız arasında görebilir, Premium kullanmadan bunu sağlayabilirsiniz. Bunun için web servisleri ve uygulamalar son derece dikkat çekici olabiliyor. Çünkü hızlı indirme bağlantıları ile çok kısa sürelerde filmleri istediğiniz kalitede indirmeniz mümkün kılınıyor.  

Youtube Yorum Satın Al 10 Yorum 9.99 TL

Youtube İzlenme Satın Al 100 İzlenme 14.99 TL

Youtube Beğeni Satın Al 100 Beğeni 6.99 TL

Youtube 4000 Saat İzlenme Satın Al Kampanya

Youtubeden Film İndirme Programı

  Hemen başlamak için Youtube film indirme programı arayışına geçebilirsiniz. Bunu pek çok farklı cihazla yapabileceğiniz için her birinde ayrı bir servis kullanabilirsiniz. Zaten bazı uygulamalar yalnızca belirli bir cihaz türü ve işletim sistemi için sunulabiliyor.

  • Bilgisayara Youtube Film İndirmek

Bilgisayara Youtube’dan film indirme işlemini yapabilmek için program indirme sitelerinde Youtube downloader araması yapabilirsiniz. Bu Windows, Linux ve Mac için geliştirilmiş olan programlar aracılığıyla istediğiniz filmi indirmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda Youtube download sitesi olarak hizmet veren web servislerinden hiçbir program kullanmadan da video indirebilirsiniz.

  • Cep Telefonuna ve Tablete Youtube Film İndirmek

Google Play Store üzerinden Android mobil işletim sistemi kullandığınız cihazlara Youtube Downloader araması yaparak uygulama yükleyebilirsiniz. Bu sayede indireceğiniz videoyu galerinizde ve dosyalarınız arasında görebilirsiniz.

Kullandığınız cihaz iOS işletim sistemi yüklü bir akıllı telefon ya da tablet ise App Store üzerinden Youtube Download araması yapabilirsiniz. Ayrıca telefonlarınızda da web servisi ile tarayıcı üzerinden indirme yapmanız mümkün.  

Youtube’dan Galeriye Nasıl Video İndirilir?

  Youtube’da galeriye film indirme işlemlerinde ücretli ve ücretsiz pek çok seçeneğe rastlayabilirsiniz. Bunların tamamı temelde aynı mantıkla çalışmaktadır. Direkt olarak video linkini bir web sitesine yapıştırarak indirmeyi başlatabilirsiniz.

Bu sayede tarayıcı tabanlı bir indirme yaparak hiçbir programa, aplikasyona ya da eklentiye ihtiyaç duymazsınız. Ancak dilerseniz mobil cihazlarınız için Google Play Store ya da App Store aracılığıyla Youtube Downloader uygulaması indirerek aplikasyona linki yapıştırmak suretiyle videoyu kaydedebilirsiniz.

Hem telefonunuzda hem de bilgisayarınızda videoyu indirirken hiçbir program kullanmamak daha güvenilir olacaktır. Çünkü üçüncü parti uygulama kullanmak durumunda kalacaksınız. Bu indirme aplikasyonlarının hiçbirisi Google veya Youtube tarafından duyurulmamış, onaylanmamış ve resmi olmayan üçüncü parti aplikasyonlardır.

Güvenliğiniz için Youtube film indirme sitesi üzerinden işlem yapabilir, böylece herhangi bir sorun yaşamadan bilgisayarınızın sabit diskinden ya da telefonunuzun galerisinden filme ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Youtubedan Film Nasıl İndirilir?

Youtubedan video indirme işlemi için Premium üyeliğe ihtiyacınız var. Bunun dışında harici web siteler bulunur ve indirmek istediğiniz linki kopyalayıp siteye yapıştırmanız yeterlidir. Galeriye indirmek için paralı versionu kullanmalısınız.

Youtube film indirme programları güvenilir mi?

Youtube film indirme programları güvenilirliği tartışılır. Genelde pek tasvip edilmez. Yine de reklam gelirleri için işiniz temiz yapanlar da olmaktadır ama siz yine de her bağlantıya tıklamamaya özen gösterin. Ayrıntılı bilgi makalemizde...

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim