Temel Kartvizit Tasarım Paketi
 • 2 Farklı Tasarım
 • 2 Revize Hakkı
 • Çift Taraflı Tasarım
 • Baskıya Hazır
 • 1 Günde Teslim
149.99
Satın Al
Standart Kartvizit Tasarım Paketi
 • 3 Farklı Tasarım
 • 3 Revize Hakkı
 • Çift Taraflı Tasarım
 • Baskıya Hazır
 • 2 Günde Teslim
249.99
Satın Al
Pro Kartvizit Tasarım Paketi
 • 4 Farklı Tasarım
 • 4 Revize Hakkı
 • Çift Taraflı Tasarım
 • Baskıya Hazır
 • 3 Günde Teslim
299.99
Satın Al
Platin Kartvizit Tasarım Paketi
 • 4 Farklı Tasarım
 • 5 Revize Hakkı
 • Çift Taraflı Tasarım
 • Baskıya Hazır
 • 3 Günde Teslim
499.99
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Her kartvizit paketine göre teslimat süresi değişmektedir. Özellikler ve süreleri öğrenmek için paketlerimize göz atabilirsiniz.

Kartvizit, bir toplantıda, bir ağ oluşturma etkinliğinde veya sosyal bir etkinlikte kısa bir girişten sonra hatırlanmanın somut ve pratik bir yoludur. kartvizitler ayrıca potansiyel müşteriler ve ortaklarla ilişkiler kurmak için mükemmel pazarlama araçları olabilir.

Dünyada pek çok kartvizit var, bu nedenle kartvizitinizin göz alıcı ve akılda kalıcı olmasını istersiniz, bu da birinin ikinci kez bakmasını sağlar. iyi bir kartvizit tasarımı aynı zamanda tam olarak doğru miktarda bilgi içermeli ve bir bakışta okunabilmelidir.

En önemli çıkarımları göz önünde bulundurun: adınız, unvanınız, logonuz ve en iyi iletişim noktanız başlamak için harika yerlerdir. Yayıncılar için bir Twitch bağlantısı, etkileyiciler için bir Instagram tanıtıcısı, reklam öğeleri için bir slogan veya küçük bir işletme sahibi için çalışma saatleri gibi rolünüze göre ek ayrıntılar seçin. Daha resmi roller için bunu geleneksel tutun ya da sıra dışı bir şeyle kendinizi ifade etmenin keyfini çıkarın. Ayrıntılarınızı kartvizit tasarımınızın hem önüne hem de arkasına nasıl yaydığınızı düşünün.

Kesinlikle. QR kod resminizi cihazınızdan doğrudan kartvizit tasarımınıza yüklüyor ve sizin için gerekli ayarlamaları yapıyoruz.

Standart, yatay bir kartvizit 3.5” x 2.0” ve dikey kartvizitler 2.0” x 3.5” boyutlarındadır. 3,5” x 3,5” tuval kullanarak kare kartvizitler bile yapabilirsiniz. Önemli ayrıntılarınızı (metin veya logolar gibi) kartvizit tasarımınızın merkezinde tutun, böylece baskı sürecinde hiçbir şey kesilmez.

FİRMANIZA BİR LOGO VE KARTI HEDİYE EDİN!

Kaliteli bir işletme logosu ve kartviziti, işletmenizin kendisini pazarlamasına önemli ölçüde yardımcı olabilir. Logolarınız ve kartvizitiniz, mevcut ve potansiyel müşteriniz için bir hatıra aracı görevi görür.

Sosyal Medya Ofisi’nde diş kliniğiniz, teknoloji işiniz, kozmetik işiniz için profesyonel tasarımcılar tarafından tasarlanmış bir logo ve kartvizit edinin.

Profesyonel olarak tasarlanmış bir logo ve kartvizite kimin ihtiyacı olur?

Yazılım Şirketleri
Bir yazılım şirketi için, müşterilerinin onları rakiplerinden ayırt edici bir şekilde hatırlaması önemlidir. Yeni tasarlanmış bir logo rakipleriniz arasında ayakta kalmanıza yardımcı olabilirken, özenle hazırlanmış bir kartvizit, sahibini hizmetiniz için sizinle iletişime geçmeye korkutabilir.

Finans Firmaları
Müşterileriniz, finansal hizmetlerini kullanmak için onları takip eden yüzlerce firma ile meşgul kişilerdir. Bu nedenle, müşterinizin zihninde şirketinizin izini bırakmak gerçekten zordur. Sosyal Medya Ofisi’nde benzersiz ilgi çekici logolar ve çöp kutusuna atılmayan bir kartvizit elde edin.

Restoran ve Kafeler
Potansiyel bir müşteri yer ayırtmak, sipariş vermek vb. için sizi arayabilir ve bu nedenle kartvizitiniz, insanların kart sahibine kolayca bir yol bulabilecek şekilde olmalıdır. Sadece bu değil, logo tasarımınız insanları acıktıracak şekilde olmalıdır.

Sosyal Medya Ofisi’ndeki tasarımcılarımız, satışınızı kolayca artıracak logo ve kartvizit almanıza yardımcı olabilir.

MARKA KİMLİĞİNİZE İHTİYACI OLAN YÜKSELİŞİ VERİN!

Harika bir marka kimliği, yalnızca insanların sizi tanıması değil, aynı zamanda insanların kendilerini ilişkilendirebilecekleri bir şeydir.

Logonuz, kartvizitiniz ve el ilanınızın tümü markanız veya işletmeniz hakkındaki hikayeyi anlatmalıdır. Sosyal Medya Ofisi’nde, şirketinizin hikayesini mükemmel bir şekilde anlatan kurumsal marka kimliğinizi tasarlayın.

PROFESYONEL OLARAK TASARLANMIŞ BİR MARKA KİMLİĞİNE KİMLER İHTİYAÇ DUYAR?

Perakende mağazaları
Perakende sektöründe artan rekabet ile birlikte, müşterinizin sizi hatırlamasını ve hizmetinizi tekrar seçmesini sağlayacak marka kimliğinizi oluşturmanız şart.

Bir perakende mağazası için marka kimliğiniz, insanların onları sizinle ilişkilendirmesine yardımcı olabilecek bir şeydir. Sosyal Medya Ofisi’ndeki yaratıcı tasarımcılarımız, mağazanızın kalabalığın arasından sıyrılmasına yardımcı olmak için ihtiyacınız olan tek şey.

Hukuk firmaları
Bir hukuk firması için müvekkillerinin geçmiş, şimdiki ve müstakbel müvekkillerinin sadece onları hatırlamaları değil, aynı zamanda başka insanlara da yönlendirmeleri önemlidir.

Bir hukuk firmasının, hukuki yardım durumunda ulaşılabilecek en iyi hukuk firması olduklarını yansıtmalarına yardımcı olacak kurumsal bir kimliğe sahip olması esastır. 

Yazılım Firmaları
İnanılmaz hizmet ve profesyonellik, bir yazılım firmasının marka kimliğinin yansıtması gereken şeylerdir. Müşterinizin çoğunluğu sizi çevrimiçi olarak ziyaret ettiğinde, şirketinizin logosu ve sosyal medya kapağı, marka kimliğinizin önemli bir yönüdür.

Yazılım firmanıza profesyonel bir marka kimliği kazandırmak için ihtiyacınız olan tek şey profesyonel bir tasarımcıdır ve Sosyal Medya Ofisi’nin deneyimli tasarımcılarına her zaman güvenebilirsiniz.

BENZERSİZ BİR İŞ KARTIYLA YENİ BİR MÜŞTERİLE TANIŞTIĞINIZ HER ZAMAN YENİ BİR İŞ KAZANIN!

Sosyal Medya Ofisi, kartvizit tasarımını kişiselleştirmek için kullanılabilen, yapay zeka destekli bir kartvizit üreticisidir. Tasarım konusunda bilgili değilseniz endişelenmeyin!

Tasarım arayüzü, herkesin en iyi kartviziti tasarlayabileceği son derece basittir. Potansiyel müşterilerinizin yanı sıra mevcut müşterilerinizi de çarpıcı, profesyonel bir kartvizitle şaşırtmak için kartvizitinizin her yönünü özelleştirebilirsiniz.

KARTVİZİT TASARIMININ TEMELLERİ

Kim profesyonel bir kartvizite ihtiyaç duyar?
Her işletme, yalnızca diğer kişilerin/müşterilerin iletişim kurması gereken iletişim bilgilerini içermesi nedeniyle profesyonelce tasarlanmış bir kartvizite ihtiyaç duyar.

İster emlak, inşaat veya temizlik işiyle uğraşıyor olun, estetik olarak tasarlanmış bir kartvizit, müşterilerinize vermek istediğiniz o anlık yakınlığı bırakacaktır. Buna ek olarak, işinizi profesyonelce yürüttüğünüz mesajını iletir. Kartvizitinizde ek ayrıntılara sahip olmak, insanların, ağındaki biriyle bağlantı kurmanıza yardımcı olabilecek becerilerinizi bilmesini sağlar.

İşletmeniz için ne tür kartvizit tasarımı doğru?
Bir kartvizit, herhangi bir iyi pazarlama stratejisinin önemli bir yönü olduğundan, insanların uzun süre hatırlayacağı profesyonel bir uyum bırakmalıdır. Unutmayın, kartvizitiniz müşterinizin işletmenizle ilgili ilk izlenimini yaratabilir veya bozabilir.

Bu nedenle, işinize, sektörünüze ve kişisel tarzınıza uygun kartvizitinizi akıllıca seçin. Yazı tipleri, renkleri ve tasarımı da işle uyumlu olmalıdır. Doğru kombinasyonu seçmek, hedeflediğiniz hissi iletmenize ve böylece marka kimliği oluşturmanıza yardımcı olacaktır. 

Kartvizit tasarımınıza neleri dahil etmelisiniz?
Kartvizitiniz, yalnızca temel bilgileri içerebilen küçücük bir nesnedir. Şirket adınıza, atama ile adınıza, cep telefonu numaranıza, e-posta kimliğinize ve şirketinizin web sitesine ihtiyaç duyar.

Herkesin tam posta adresinizi bilmesine ihtiyacınız yok, bu yüzden onu kartvizitinize koymanın bir anlamı yok. Doğrudan bir telefon hattınız varsa, ofisin ana numarasını eklemenize gerek yoktur. Ve birden fazla ofis varsa, hepsini koymayın, çünkü insanlar hangi numarayı arayacaklarını şaşırabilirler.

Uygun Fiyatlı Logo Tasarım Paketleri

Uygun Fiyatlı Sosyal Medya Tasarım Paketleri

Uygun Fiyatlı Broşür Tasarım Paketleri

Sosyal Medya Ofisi Diğer Tasarım Paketlerimize de göz atabilirsiniz.

 

Müşteri Yorumları

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim