2 Adet Post Tasarımı
 • Adobe İllüstrator - Photoshop
 • İki Adet Revize Hakkı
 • Ek Story Tasarımı Hediye
 • Tüm Platformlar İçin Geçerli
 • Aynı Gün Teslim Garantisi
299.99
Satın Al
3 Adet Post Tasarımı
 • Adobe İllüstrator - Photoshop
 • İki Adet Revize Hakkı
 • Ek Story Tasarımı Hediye
 • Tüm Platformlar İçin Geçerli
 • Aynı Gün Teslim Garantisi
374.99
Satın Al
4 Adet Post Tasarımı
 • Adobe İllüstrator - Photoshop
 • İki Adet Revize Hakkı
 • Ek Story Tasarımı Hediye
 • Tüm Platformlar İçin Geçerli
 • Aynı Gün Teslim Garantisi
424.99
Satın Al
5 Adet Post Tasarımı
 • Adobe İllüstrator - Photoshop
 • İki Adet Revize Hakkı
 • Ek Story Tasarımı Hediye (2)
 • Tüm Platformlar İçin Geçerli
 • Aynı Gün Teslim Garantisi
499.99
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Tabi ki sizlere en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmak için buradayız. Sizlere yüksek kaliteli ve yaratıcı post tasarımları sunacağız

Revize işlemleri seçmiş olduğunuz pakete göre farklılıklar barındırmaktadır. Revize ve teslim süreleri ile ilgili bilgiler paketlerde yazılı olmaktadır.

Sosyal medya tasarımı işiniz için önemlidir, çünkü potansiyel müşteriler birden fazla sosyal medya platformunda paylaşılan görsel olarak ikna edici içeriği görüntüleyerek belirli bir eylemde bulunmaya zorlanabilirler. Tüm sosyal medya kanallarında çok çeşitli görsel içerikle sonuçlanan rekabet mevcut olduğundan, yalnızca görsel olarak en çekici içerik dikkat çekecektir. Pazarlamacılar ve çalıştıkları şirketler, harika grafik tasarımlarıyla hedef pazarlarının dikkatini çekebilir. Mükemmel yazılı içeriğin yanı sıra, görsel olarak çekici içerik, şirketlerin genel pazarlama hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmada iyi sonuç verir.

Evet, fakat sadece 4 adet ve 5 adet post tasarımı yaptıran kullanıcılara kaynak dosya verilmektedir.

Dilerseniz görseli siz iletebilirsiniz dilerseniz de konuyu bizlere ilettikten sonra görseli biz de sağlayabiliriz.

Tabi ki sizler de bir paket oluşturarak bizden oluşturduğunuz paket için ücret talebinde bulunabilirsiniz.

Sosyal Medya Tasarımı Nedir?

Sosyal medya tasarımı, sosyal medyada kullanılan dijital pazarlama çalışmaları için kullanılan görsel içeriktir. Bu, Instagram, Facebook, Twitter ve diğer sosyal medya platformlarında yayınlanan resimleri, gifleri, videoları, animasyonları veya diğer grafikleri içerebilir.

 Sosyal medya tasarımı, bir sosyal medya platformu aracılığıyla dijital pazarlamanın bir bileşeni olarak kullanılan görsel olarak çarpıcı içeriklerden oluşur. Sosyal medya tasarımına örnek olarak stilize fotoğraflar, çizimler, videolar ve memler verilebilir. Görsel içerik, tasarımı çekici kılmak için metin, ses ve diğer öğeleri de içerebilir.

Sosyal medya tasarımı neden önemlidir?

Bir şirket, marka veya birden fazla alt marka için sosyal medyayı yönetiyorsanız, sosyal medya tasarımı hakkında düşünmenin zamanı geldi.

Sosyal medya tasarımı, sosyal medya hedeflerine odaklanmaya destek sağlar, strateji oluşturur ve hedef kitlenizle bağlantı kurarak marka bilinirliğini geliştirmek ve artırmak ve sosyal medya takibinizi büyütmek için uyumlu bir görsel dil oluşturur.

Sosyal medya tasarımını iyi yapan nedir?

Sosyal medya tasarımı, katılımı teşvik etmeyi ve artırmayı amaçlar; bu nedenle, iyi bir tasarım, kullanıcıları etkileşim kurmaya, takip etmeye, paylaşmaya ve satın almaya zorlayan içerik üretecektir.

Etkili sosyal medya tasarımı aynı zamanda marka ve tutarlı olmalı, sadece istatistikleri artırmak yerine gerçek insanlara ulaşmaya odaklanmalıdır.

Sosyal medya tasarım hizmetlerinin farklı türleri nelerdir?

Sosyal medya tasarımı, sosyal medya gönderilerinden ve afişlerinden, başlıklarından ve kapaklarından ve küçük resim tasarımlarından bir dizi hizmeti kapsayabilir.

Ayrıca sosyal medya reklamları, e-ticaret, olası satış yaratma ve uygulama büyüme görüntüleri gibi reklam öğeleri tasarlamayı da içerir. Arka planlar ve grafikler genellikle sosyal medya tasarım hizmetlerine de dahil edilir.

Doğru sosyal medya tasarımcısını nasıl seçerim?

İlk olarak, tasarımcının deneyimini, beceri düzeyini ve yaratıcılığını inceleyerek başlayın. Galerilerine göz atın, önceki sosyal medya tasarımlarını ve geçmiş çalışmaları arayın.

Ayrıca, uzmanlıkları ihtiyaçlarınıza uygun bir tasarımcı seçmek istersiniz. Güçlü yönlerini anlamak için müşteri incelemelerini okuyun ve en önemlisi onlara projenizle ilgili özel sorular sorun.

Sosyal medya tasarımcım için ne hazırlamalıyım?

Sizden neye ihtiyacı olduğunu öğrenmeye başlamadan önce daima tasarımcınıza danışmalısınız. Proje gereksinimlerinizi, platform seçimlerinizi ve bütçenizi, ayrıca marka kimliğinizi, mesajlaşmanızı ve hedef kitlenizi önceden hazırlayın. Bu bilgiler, tasarımcınıza genel markanızı en iyi yansıtan tasarımlar oluşturmada yardımcı olacaktır.

Grafik tasarım hizmetleri

Göz alıcı markalı görüntüler, markanızı sosyal medyada farklı kılar. Profesyonel grafikler, markanızı mümkün olan en iyi şekilde tasvir eder ve ciddi işletmeleri gösterir. Grafik tasarımcılardan oluşan ekibimiz markanıza hayat verecek, reklamlarınızı güçlendirecek ve çevrimiçi varlığınıza ateş gücü katacaktır.

Görsel teminat sosyal medyanın anahtarıdır
Sosyal medya her zaman görsel olarak yönlendirildi ve Instagram gibi platformların yükselişi, trendin devam ettiğini gösteriyor. Neredeyse tüm sosyal ağlardaki gönderilerin, harika görüntüler ve hareketli grafikler içermeleri durumunda daha iyi performans gösterdiği iyi belgelenmiştir.

Tüm markaların, sosyal medyada paylaşmak üzere ilgi çekici, zamanında, marka üzerine görseller oluşturmak için profesyonel bir grafik tasarımcıya erişimi yoktur. Şirket içi bir grafik tasarım ekibinin lüksüne sahip değilseniz, araştırma yapmak, teklif toplamak ve tasarımları makul bir maliyetle devreye almak zor bir iştir.

Uzman grafik ekibimiz, çevrimiçi varlığınızı bir sonraki seviyeye taşıyan sosyal medyaya özel grafikler oluşturur. Müşterilerimizin sosyal medyada öne çıkmasını sağlayan ilgi çekici içerikler oluşturuyoruz.

Ücretli reklamlardan YG'nizi artırın

Facebook reklamlarına yatırım mı yapıyorsunuz? Facebook reklam kampanyalarından en iyi sonuçları almak için harika grafiklerin ne kadar etkili olabileceği küçümsenemez.

Yoğun bir Facebook akışında hedef kitlenizin dikkatini çekmek kolay bir iş değil. Birini harekete geçmeye zorlamak tamamen başka bir şeydir! İşte harika görüntülerin fark yarattığı yer.

Grafik tasarım şefimizle tanışın
Duygu, çeşitli yaratıcı alanlarda ortamlarda çalışan 7 yılı aşkın deneyime sahip çok disiplinli bir grafik tasarımcı ve illüstratördür.


Basılı ve dijital tasarıma eşit derecede odaklanan Duygu'nun portföyü, büyük markalar ve restoranlar için promosyon malzemeleri tasarlamadan, taban işletmeleri için görsel kimlik geliştirmeye, çevrimiçi reklamcılık, yayınlar, infografikler, animasyon ve videografiye kadar her şeyi kapsar.

Duygu yaratıcı bir düşünür ve problem çözücüdür ve meydan okumayı sever. Konsept geliştirmeden nihai uygulamaya kadar tasarımın her yönüyle ilgileniyor ve geniş müşteri yelpazemiz için yenilikçi tasarım çözümleri üretme konusunda tutkulu.

Harika sosyal medya grafikleri için Duygu'nun en iyi ipuçları

Marka üzerinde kalın
Tıpkı kopyanızın içeriği ve tonu gibi, markanızın imajının da her zaman marka üzerinde kalması gerekir. Bu, renk paletini, yazı tipini ve görüntünün konusunu içerir. Yazı tiplerinizi ve altıgen renklerinizi listelemek kadar basit olabilecek bir marka yönergeleri belgesi oluşturmayı deneyin.

Unutmayın, kitlenizin sosyal profillerinizi kaydırırken gördüğü her şey, şirketinizin genel ahlakı ve hissi ile sorunsuz bir şekilde bağlantılı olmalıdır. Marka dışı veya konu dışı herhangi bir şey, bir kişiyi anında yabancılaştırabilir.

Göze çarpması gerekmektedir.
Bu tamamen açık olsa da, Twitter alanına giren veya Facebook alevlerini körükleyemeyen sıradan materyalleri kullanmak veya üretmek kolay olabilir.

Resmin bir odak noktası olduğundan emin olun, ideal olarak, Facebook ve Twitter beslemelerini tararken baktığımız resmin merkezinin solundadır. Parlak renkler veya yalnızca harika bir görüntü, birinin tarama yapmasını durdurmak ve daha yakından bakmalarını sağlamak için yeterlidir.

Hayal satmalısınız
Sadece ürünlerinize çok fazla takılmayın, gerçekten ne sattığınızı düşünün. Ürününüz birinin hayatını kolaylaştırıyorsa, yeni hayatı nasıl görünüyor? Araba mı satıyorsun? Şoföre ne özgürlük veriyorsunuz, peki ya macera?

İnfografikleri kullanın (akıllıca!)
Infographics, bir kitleyle etkileşim kurmanın ve onlara değer katmanın hala harika bir yoludur. İyi araştırıldıklarından ve hedef kitleniz için bir anlam ifade edeceklerinden emin olun.

Sırf birinin viral hale geldiğini gördünüz diye bir tane yapma tuzağına düşmeyin, gerçekten ilgi çekici bir şey yaratmayı düşünün, yoksa bu, sürekli büyüyen, havada kaybolan korkunç infografik yığınına dönüşür.

İşletmem için doğru sosyal medya tasarımcısını nasıl bulurum?

İşletmeniz için doğru sosyal medya tasarımcısını bulmak için öncelikle işletmenizin özel pazarlama hedeflerini belirlemelisiniz. Hedefleriniz marka bilinirliğini içeriyorsa, duygusal açıdan çekici görsel içerik oluşturma konusunda usta bir grafik tasarımcıya ihtiyacınız olabilir.

Amacınız potansiyel müşteriler oluşturmaksa, doğru türde bir sosyal medya tasarımcısı, yalnızca potansiyel müşterilerin dikkatini çekmekle kalmayıp aynı zamanda onları belirli bir eylemde bulunmaya yönlendiren bir görsel içerik anlayışına sahip olacaktır.

Hedefleriniz için ne tür bir sosyal medya tasarımcısının doğru olduğunu bildiğinizde Sosyal Medya Ofisi'nden yararlanabilirsiniz.

Sosyal medya için en çok ne tür tasarımlar işe yarar?

Sosyal medya için en iyi sonucu veren grafik tasarım öğeleri arasında görsel olarak çekici fotoğraflar, videolar ve animasyonlar bulunur.

Şirketiniz ister bir ürünü piyasaya sürüyor olsun, ister olası satış yaratmayı teşvik ediyor veya sadece marka bilinirliğini artırıyor olsun, bu görsel öğeler, yaratıcı başlıklar, alıntılar ve metinlerle birlikte genellikle çeşitli sosyal medya platformlarında en iyi sonucu verir.

Yukarıdakilere ek olarak, sosyal medya tasarımında mükemmel renk, uygun kontrast ve gerekli denge gibi diğer bileşenlerin mevcut olmasını sağlamak, hedef kitlenizin dikkatini çekmenize yardımcı olur.

Broşür Tasarımı (https://sosyalmedyaofisi.com/brosur-tasarimi-satin-al)

Kartvizit Tasarımı (https://sosyalmedyaofisi.com/kartvizit-tasarimi-satin-al)

Logo Tasarımı (https://sosyalmedyaofisi.com/logo-tasarimi-satin-al)

Diğer Tasarım hizmetlerimize de göz atabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim