Temel Logo Tasarım Paketi
 • 2 Revize Hakkı
 • Kanak Dosya Teslimi
 • Yüksek Çözünürlük
 • 2 Farklı Tasarım
 • 1 Günde Teslim
399.99
Satın Al
Standart Logo Tasarım Paketi
 • 4 Revize Hakkı
 • Kanak Dosya Teslimi
 • Yüksek Çözünürlük
 • 3 Farklı Tasarım
 • 3D Mockup
 • 1 Günde Teslim
499.99
Satın Al
Pro Logo Tasarım Paketi
 • 6 Revize Hakkı
 • Kanak Dosya Teslimi
 • Yüksek Çözünürlük
 • 4 Farklı Tasarım
 • 3D Mockup
 • 1 Günde Teslim
599.99
Satın Al
Platin Logo Tasarım Paketi
 • 10 Revize Hakkı
 • Kanak Dosya Teslimi
 • Yüksek Çözünürlük
 • 5 Farklı Tasarım
 • 3D Mockup
 • 2 Günde Teslim
699.99
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Profesyonel bir logo tasarımının maliyeti, uzmanlık, deneyim ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. harika bir logo tasarlamak basit bir eskizden çok daha fazlasını içerir; ayrıca pazar araştırması, sanatsal beceri ve teknik bilgi, marka tasarımı ve revizyonları içerir. bu yüzden logonuzu yaptırdığınız firma önemlidir.

Tabi ki kaynak dosyasınızı alabilirsiniz. Tasarımcımız sizler siparişinizi verdikten sonra direkt olarak sizinle iletişime geçerek işleminiz tamamlanana kadar sizinle iletişim halinde kalarak gerekli dosyaların tamamını iletecektir.

Logo tasarımı ile ilgili detaylı bilgiyi 0850 840 22 12 numaralı hattımızdan ya da [email protected] mail adresimiz üzerinden edinebilirsiniz.

Logo tasarımı, bir marka veya şirket için görsel olarak çarpıcı bir marka yaratma sanatıdır. Bir logo genellikle şirketi temsil eden veya simgeleyen bir sembol, marka işareti veya resimden oluşur. bir logo öne çıkmalı ve kolayca tanınmalıdır.

Önceden birkaç şey hazırlamak her zaman iyi bir fikirdir. bir işletme olarak marka kimliğinizi, şirketinizin mesajını ve estetiğini bilmelisiniz. Ayrıca bir bütçe belirlemek ve önceden ayrıntılı bir logo tasarım özeti yazmak en iyisidir. Sosyal medya Ofisi tasarımcılarımız sizin için mükemmel logoyu oluşturacaktır.

İyi bir logo görsel olarak çekici, ayırt edici, akılda kalıcı, basit formda olmalı ve kalabalığın arasından sıyrılmalıdır. Markanın estetiğine ve mesajına uygun olmalıdır. ve hepsinden önemlisi, harika bir logonun istisnai bir kavramsallaştırmaya ve uygulamaya sahip olması gerekir.

Logo Tasarımının Önemi

Logolar, herhangi bir şirket için unutulmaz bir imaj yaratmak için çok önemli bir rol oynar. Özellikle startuplar için şirket logolarının her yerde kullanılan unutulmaz ve göz alıcı bir marka olması bekleniyor. Yüksek kaliteli ve vektör formatındaki görseller, müşterilerin şirketinize çekilmesine yardımcı olur.

İyi tasarlanmış bir şirket logosu, markanızın en önemli unsurudur ve onu daha da harika yapmak istiyorsanız gerçek hayat ile bağlantı kurmasını sağlamalısınız örneğin başarılı ve ünlü şirket logoları şunlardır: akılda kalıcı – izleyiciler tarafından kolayca hatırlanacak; benzersiz – şirketi rakiplerinden farklı kılmak ve ilgi çekici kılmak – izleyicilerde olumlu duygular uyandırmak.

Logolar tamamen marka mesajını tanımlamak ve değerleri ve nitelikleri yansıtmakla ilgilidir. Bir başlangıç veya yönetim şirketi logosu, yanılmazlık, uzmanlık, bilgi, güvenilirlik ve güvenilirlik gibi birçok değeri temsil etmelidir.

Doğal olarak, başlangıç ve yönetim şirketleri için güven, uzmanlık ve güvenilirlik çağrıştıran bir logoya sahip olmak önemlidir. Unutmayın, artan rekabetle birlikte, öne çıkmanın ve başarılı olmanın tek yolu harika bir şirket logosudur.

ÇEKİCİ BİR LOGO İLE ŞİRKETİNİZE İHTİYACI OLAN HIZI VERİN

Daha iyi bir şirket logosu tasarlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Sosyal Medya Ofisi’nde bütçenizi zorlamadan harika şirket logo tasarımları elde edebilirsiniz.

Firmamızdaki deneyimli tasarımcılar, benzersiz, yüksek kaliteli ve profesyonel şirket logoları oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır. Kendi şirket logonuzu oluşturmak için hemen sizlere en uygun olan paketi satın alarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İster bir başlangıç şirketi logosuna, ister çevrimiçi şirket logosuna veya ürün şirketi logosu fikirlerine ihtiyacınız olsun, tam olarak aradığınızı bulacaksınız.

İşiniz logonuz, logonuz işinizdir

Herkes işletmesi için mükemmel bir logo ister. Bu yüzden sosyal medya ofisi aracılığı ile sizler de profesyonelce tasarlanmış bir logoya sahip olabilirsiniz.

Girişimcilerin ve yeni işletmelerin zamanının kısıtlı olduğunu biliyoruz - aslında kim değil? Bu yüzden sizin yerinize sizi düşünen tasarımcılarımız ile çalışarak harika fikirlere sahip olabilirsiniz tasarımı oluşturan ekibimiz sizinle iletişime geçerek istediğiniz tüm detayları atlamadan sizlere harika bir logo tasarımı sunabilir.

Sadece mükemmel logoyu değil, tüm Markanızı oluşturun

Başarılı bir işe başlamak için harika bir logo almaktan çok daha fazlası var - ancak bu logoyu işe koyduğunuzdan emin olmak hala çok önemli.

Sosyal Medya Ofisi’nde, yeni logonuzu edindikten sonra markalı kartvizitler, sosyal medya resimleri, afişler ve kapaklar alma fırsatını kaçırmamanızı sağlıyoruz - hepsi tasarım editörleri tarafından tamamen profesyonel olarak hazırlanmaktadır. Zarflar ve antetli kağıtlar da dahil olmak üzere yeni logonuzu kırtasiye malzemelerine de koyabilirsiniz.

Logo türü
Aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi farklı logo türü olduğunu biliyor muydunuz? Yaptığınız seçim, logonuzun iletmek istediğiniz mesaja bağlıdır - Yalnızca metin veya yalnızca bir simge içeren bir logonuz olabilir veya belki her ikisine de sahip olmalıdır? Bu, logo tasarım sürecinde kritik bir karardır.

Logo renkleri
Çoğu tüketicinin bilmediği bir renk teorisi ve psikolojisi dünyası var. Bir işletme sahibi olarak, logonuz için doğru renkleri seçmek öder. Ciddiyet ifade etmek istiyorsunuz ya da belki markanızın maceracı ya da sportif görünmesini istiyorsunuz. Sizin için doğru renkleri seçmek, mesajı doğru almanın anahtarıdır.

Logo yazı tipi
Anlamı ileten yalnızca renkler ve logo türü değil, aynı zamanda yazı tipi seçiminiz de olabilir. Temiz, cesur tipografi, güvenilir bir mesajı yeniden güçlendirmeye yardımcı olabilirken, daha yumuşak bir yazı tipi daha eğlenceli bir şey anlamına gelebilir mi? Harika bir logo elde etmek için doğru yazı tipini seçmek çok önemlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Logolar için en iyi hangi düzen işe yarar?
Logonuzun rakiplerinizin üzerinde öne çıkmasını istiyorsunuz. Logonuz hedef kitlenize, müşterilerinize, hayranlarınıza ve rakiplerinize iş demek istediğinizi söylemelidir.

Logonuzun nasıl bir düzene sahip olması gerektiğine dair tek bir cevap yok - ancak logonuzla hangi mesajı iletmek istediğinizi aklınızda bulundurun.

Daha dinamik bir düzen eğlence veya macera anlamına gelebilirken, basit bir düzen zarafet ve incelik iletebilir. Bizlere sadece nasıl bir tasarım istediğinizi tarif edin gerisini uzmanına bırakın. Logoları da araştırabileceğinizi unutmayın - düzenlerine, renk seçeneklerine, tasarım temalarına ve yazı tiplerine dikkat edin.

Logom için hangi metni seçmeliyim?
Bir isimde ne var? Logonuz için henüz bir adınız yoksa, işte bazı ipuçları. İşletmenizi açıklayan, sağladığınız hizmetin ölçeğini ve müşterilerde yankı uyandıran bir metin ve ad kullanmak istiyorsunuz.

Kafanız karıştıysa, ilham almak için logolu diğer şirketleri araştırın. Logonuzun, tüm ekiple uyumlu, akılda kalıcı ve rahatsız edici olmayan bir isme sahip olması gerektiğini unutmayın. Kalın ve temiz bir yazı tipi kullanarak logo metnini kısa ve basit tutmaya çalışın, böylece logonuzda kolayca tanınabilir.

Doğru logoyu nasıl bulurum?
Basitçe söylemek gerekirse, logolar, işletmenizin neyle ilgili olduğunun görsel temsilleridir. Seçtiğiniz logo markanızla eş anlamlı hale gelecek, bu nedenle akıllıca seçim yapmakta fayda var.

Sosyal medya ofisi, profesyonel tasarımcılarımız tarafından oluşturulan sizlere özel logo tasarımları için hizmetlerimizi satın alabilirsiniz. Unutmayın, logonuzu üç veya daha az renk ve temiz yazı tipleri ile basit tutmanın etkili, göz alıcı bir logo oluşturduğunu unutmayın.

Logoma nasıl slogan eklerim?
Logonuzu bir sloganla geliştirmek kolaydır. Genellikle logonuzun altına bir slogan eklenir ve bir slogan veya slogan gibi kısa bir metin parçasından oluşur.

İşe yarayan sloganlar, üç ila yedi unutulmaz kelime içerir. Bir reklam müziği veya popüler şarkı gibi, logonuzdaki bu ek metin, tasarımınızı markanızla daha fazla ilişkilendirmenize yardımcı olur.

Kartvizit Tasarımı

Broşür Tasarımı

Sosyal medya post tasarımı

Diğer tasarım hizmetlerimize de göz atabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim