El İlanı Tasarımı
 • Baskıya Hazır
 • Kaynak Dosya Teslimi
 • Çift Taraflı Tasarım
 • 1 Adet Revize Hakkı
 • 1 Günde Teslim
199.99
Satın Al
Tek Kırım Broşür Tasarımı
 • Baskıya Hazır
 • Kaynak Dosya Teslimi
 • Çift Taraflı Tasarım
 • 2 Adet Revize Hakkı
 • 1 Günde Teslim
399.99
Satın Al
Çift Kırım Broşür Tasarımı
 • Baskıya Hazır
 • Kaynak Dosya Teslimi
 • Çift Taraflı Tasarım
 • 3 Adet Revize Hakkı
 • 2 Günde Teslim
599.99
Satın Al
Üç Kırım Broşür Tasarımı
 • Baskıya Hazır
 • Kaynak Dosya Teslimi
 • Çift Taraflı Tasarım
 • 4 Adet Revize Hakkı
 • 2 Günde Teslim
799.99
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Farklı tasarım olarak her paketin kendine göre farklı tasarım miktarları/sınırları bulunmaktadır. Dilerseniz ekstra farklı tasarım talebi ile de ek ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Evet para garantisi bulunmaktadır fakat bazı koşullar altında geri ödeme yapmaktayız. Hizmet sizlere ulaşmadı ise ve yazılı ya da sözlü olarak tarif ettiğiniz şekilde yapılmaz ise iade yapılabilmektedir. Tarif edilen şekilde yapıldı ve keyfi beğenmeme gibi durumlarda iade yapılmamaktadır.

Broşür tasarımı, bir işletme ürününün veya hizmetinin reklamını yapmak veya açıklamak için pazarlama aracı olarak kullanılan bir belge oluşturmaktır. Genellikle potansiyel müşterilere dağıtılmak üzere bir broşür veya el ilanı şeklinde gelir.

Broşürler, standart boyutta bir A4 kağıda sahip bilgilendirici bir belgedir. Broşürler çeşitli katlama tiplerinde olabilir: tek kat, iki kat veya üç kat.

Dosyalar hem yazdırılabilen hem de çevrimiçi olarak yüklenebilen bir formatta. Dosya formatı - .ai, .psd, .pdf, .png, .jpg. dir.

Sizin bir tasarım özetiniz, tasarımcıların beklentilerinize göre bir iş yaratmalarına büyük ölçüde yardımcı olabilir. Bu nedenle tasarım ihtiyaçlarınız ve firmanız hakkında kısaca bilgi vermeyi deneyin.

Etkiyi En Üst Düzeye Çıkarın. Özel broşür tasarımı ile bir izlenim yaratın

Marka Hikayenizi Şekillendirin. Marka hikayenizi anlatmanın en iyi yollarından biri olan broşür, işletmeniz hakkında çok şey anlatır. Basılı, dijital dünyada farklılaşma sağlayan somut bir paket servis. PDF olarak, satış ekiplerinizin sorgulara güvenle ve anında yanıt vermesini kolaylaştırır.

Potansiyel Müşteri Oluşturucu ve Satış Aracı

Basılı bir broşür, kalite ve uzun ömür göz önünde bulundurularak tasarlandığında sizi müşterilerin ve potansiyel müşterilerin ellerine, kalplerine ve zihinlerine götürür. Başarıya ve büyümeye rehberlik eden tüm pazarlama iletişimleri için kusursuz tasarım ve marka odaklı uygulama sunuyoruz.

İsteğe Göre Marka Oluşturma

Tüm marka değerlerinizi hayata geçiren ve temel mesajlarınızı profesyonel ve kendinden emin bir şekilde ileten talebe göre broşürler oluşturma, işleme, tasarlama ve basma konusunda çok fazla deneyime sahibiz.

İlham veren, harika fotoğrafçılık

Harika broşür tasarımı, ister stok ister isteğe göre hazırlanmış olsun, inanılmaz fotoğrafçılıkla büyüler. Harika bir izlenim bırakan, sürükleyici bir deneyim yaratan ve markanızla ilişki kuran bir sayfa çeviricidir.

Lüks ve genişlik duygusuna katkıda bulunmak için modern broşür tasarımının ve tam sayfa görüntüler, parlak yüzeyler ve çift sayfalı sayfalar gibi baskı tekniklerinin tüm özelliklerini kullanıyoruz.

Olağanüstü grafik tasarım

Tasarım bizim tutkumuzdur. Her broşür projesine müşteri memnuniyetini temel alıyoruz ve ilgi çekici, büyüleyici bir anlatı geliştirmek için marka yönergelerinizi oluşturuyoruz. Her sayfada göze çarpanı en üst düzeye çıkarmak için zengin tasarım teknikleri ve deneyimi mükemmelleştirdik.

Yaratıcı, kendine güvenen içerik
Bilgi ancak okunduğu kadar iyidir. Heyecan verici bir broşür deneyimi yaratmak için tasarımı içerikle dengelemek başlı başına bir sanattır.

Yazar ağımızı kullanarak, sektörünüze en uygun olanı atayabilir, yol boyunca ses tonunuzu uygulayabilir veya tanımlayabilir, müşterilerinizle güven inşa edebilir ve önemli mesajları açık ve net bir şekilde iletebiliriz.

Doğru yazdırma çözümünü belirleme
Baskıya ulaşmak sadece bir broşür projesinin son aşaması değildir. Bunu en başından itibaren dikkate alıyoruz: bütçenize nasıl uyduğunu, kaliteyi nasıl etkilediğini ve hatta baskı formatının ne kadar pratik veya verimli olduğunu düşünüyoruz.

Tüm sürecimizde size güven verecek bir yazıcılar ve sonlandırıcılar, kağıt stoğu tüccarları ve kaynaklarla uzun yıllara dayanan ilişkilerimiz var.

MUHTEŞEM BİR BROŞÜR TASARIMI EDİNİN. POTANSİYEL ALICILARINIZI BAĞLAYIN

Şirket broşürünüz, değerli müşterileriniz için ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında hayati bilgiler içerir. İşletmenizin ne yaptığına ve niş pazarınızda ne gibi özel ürünler sunduğuna dair ayrıntılara sahiptir.

Ancak broşürünüz içeriğini görsel olarak çekici bir şekilde göstermelidir. Bu nedenle benzersiz broşür tasarımınız, işinizi tanıtmak için çok önemli hale gelir.

Broşür tasarımları çok önemlidir çünkü müşterileriniz üzerinde arzu edilen bir etki yaratmanız veya raftan bir broşür seçildiği anda müşterilerinizi hedeflemeniz gerekir.

O anın boşa gitmesine izin verme. İzleyicilerin gözünü anında yakalayın ve broşürünüzü baştan sona okumalarını sağlayın. Broşürünüz markanızı ve değerlerini yansıtmalıdır. İşletmenizin onların güvenini kazanmasına yardımcı olmalıdır.

Broşür çalışmalarınızı profesyonel broşür tasarımcılarımıza ve broşür yapımcımıza bırakın. Tasarım ihtiyaçlarınızı çok iyi anlıyorlar.

Yarım katlama, klasik üç katlama, tek kapı katlama, çift kapı katlama, dört panel katlama, sayfa formatı vb. dahil olmak üzere çeşitli broşürler tasarlama deneyimine sahiptirler. Özel tasarım çözümleri elde etmek için tasarımcılarla yakın çalışın.

BROŞÜR TASARIMININ TEMELLERİ

Broşür tasarım süreci


Bir broşür tasarlarken ilk dikkat edilmesi gereken sadeliktir. Bir broşür, ürün veya hizmetlerin ayrıntılarından oluşur ve birçok resim ve çok sayıda metin içerir.

Bu nedenle, tüm gerekli bilgileri içeren basit bir broşür oluşturmak kolay değildir ve özel beceriler gerektirir. Tasarıma başlamadan önce müşterinin marka mesajını bilin. Ardından mesajı ileten renkleri, yazı tipini, resimleri vb. öğeleri seçin.

Ancak marka tutarlılığını korumak için yalnızca müşterinin marka renklerini ve yazı tiplerini kullandığınızdan emin olun. Broşür seçiminizi oluşturmak için bir broşür oluşturucu kullanırken, müşterilerinizi hedeflemek ve marka kimliğinizi akılda tutmak için yazı tipini, renkleri, resimleri vb. seçin.

En önemlisi, broşürünüz modern müşterilerin duyularına hitap etmelidir. Bu bizi 2023'ün broşür tasarım trendlerinin önemine getiriyor. Çoğu tasarımcının broşür oluşturmak için hangi tasarım trendlerini takip ettiğini öğrenin. Bu size broşürünüzü dikkate değer bir çağdaş çalışma parçası yapmak için bir fikir verecektir.

Farklı broşür türleri nelerdir?


Bir kağıt parçasını katlamanın yolları olduğu kadar çok broşür türü var gibi görünüyor. Hali hazırda yaklaşık 15 çeşit broşür işletmeler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Yaygın broşür türleri arasında yarım katlama, üç katlama, z katlama ve rulo katlama bulunur. Daha sonra yarım kat+üç kat, yarım +yarım kat ve yarım kat [ letter] gibi varyasyonlar da kullanımdadır. Diğer broşür türleri arasında akordeon katlama, tek kapı katlama, çift kapı katlama ve paralel katlama bulunur.

Şimdi, işletmeniz için en uygun broşür tasarımı türleri hangileridir? Seçtiğiniz broşür tasarımının türü, esasen metin ve resim olarak bilgi miktarına bağlı olacaktır. Broşür düzeninin okuyuculara tüm detayları verebildiğinden emin olun.

Broşürün Önemi


Broşürler, şirketinizin sattığı ürün veya hizmetlerle ilgili birçok ayrıntıya sahiptir. Bu nedenle bir broşür, müşterilerinizi ne sattığınız ve bunun onlar için nasıl yararlı olduğu konusunda eğitir.

Ancak broşürlerin iş hayatındaki önemi sadece detayları vermekle sınırlı değildir. Bunun da ötesinde, profesyonelce oluşturulmuş bir broşür, insanları işletmenize çekebilir.

Broşürler müşterileri birçok yönden yönlendirebilir. Broşürdeki URL'sini kullanarak bunları web sitenize çekebilirsiniz. İnsanları perakende mağazanıza getirmek için broşürlü bir kupon veya fiş ekleyebilirsiniz. Veya kısa süre önce piyasaya sürdüğünüz bir ürün için basitçe bir vızıltı oluşturmak için broşürleri kullanabilirsiniz.

Ayrıca, iyi tasarlanmış bir broşürün okuyucular üzerinde kalıcı bir izlenim bıraktığını ve böylece marka kimliğinizi oluşturmaya yardımcı olduğunu unutmayın.

Kartvizit Tasarımı Satın Al

Sosyal Medya Post Tasarımı Satın Al

Logo Tasarımı Satın al

Diğer tasarım paketlerimize de göz atabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Spariş Sorgula

Ödeme Bildir

İletişim